Chcete se ve svém bytě cítit jako v japonské zahradě? Toužíte po tom, že si po práci sednete do vašeho oblíbeného křesla a budete pouze relaxovat za poslechu meditační hudby? Tak v tom případě vám jistě nesmí uniknout naše porcelánová elektrická aromalampa, která navodí dokonalou relaxační atmosféru ve všech částech vašeho příbytku. Bílý porcelán, ze kterého je lampa vyrobena ve vás navíc bude evokovat pocit čistoty, blaženosti a všudypřítomného odpočinku.

Aromalampa, která vévodí vaší domácnosti

Elegance této aromalampy spočívá především v jejím zhotovení, které tvoří bílý porcelán. Velmi jemný květinový dekor poté samotné lampě dodává na osobitosti. Říká se, že v jednoduchosti je krása, což v tomto případě platí dvojnásob. Vrchní část, která jednoznačně představuje okvětní kalich, ve kterém se snoubí tóny modré barvy, přímo vyzývá své majitele k tomu, aby do kalichu přidali vonnou esenci. Výsledný dojem, který vám tato porcelánová elektrická aromalampa připraví, tak bude opravdu stát za to. Pokud tuto lampu pouze jednou vyzkoušíte, vězte, že již nebudete chtít měnit. Kromě toho, že bude plnit svůj účel praktický, bude rovněž sloužit i jako dominantní designový kousek, který bude vévodit vaší domácnosti. A věřte, že očím zvědavých sousedů tento kousek jistě rovněž neunikne.

  Inspirace pro váš útulnější domov – vsaďte na bytový textil!

O romantickou atmosféru se postarají vonné molekuly

Vonné směsi a éterické oleje mívají velmi často své specifické účinky na lidský organismus. Nejinak tomu bude ani ve chvíli, kdy do aromalampy přidáte některou z těchto směsí. Díky tomu, že v tomto přístroji probíhá kontrolované zahřívání, můžete si být naprosto jisti, že blahodárné účinky si tyto rozkošné vůně rozhodně zachovají. Odpařování vonných látek tak poté probíhá současně se samotným zapnutím lampy. Vaše chvíle odpočinku a pohody tak poté budou moci naplno začít.

 

Comment(0)