- Komerční sdělení -zeny
Zajímavosti7 zajímavých faktů o outletu Premium Outlet Prague Airport

7 zajímavých faktů o outletu Premium Outlet Prague Airport

-

- Komerční sdělení -aktuality

Už jste někdy navštívili stále oblíbenější nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport? Pokud kroutíte hlavou – škoda! Tohle nákupní centrum vám totiž rozhodně má co nabídnout! Pakliže stále váháte nad návštěvou, jistě vás k nákupům ve zdejších obchůdcích přesvědčí sedmička zajímavých faktů, které jste (možná) nevěděli!

1.      Příjemné prostředí staré Prahy

Kdo někdy nákupní centrum navštívil, ten by nám dal jistě za pravdu, že jeho atmosféra je opravdu kouzelná. Nákupní centrum je totiž situováno do podoby staré Prahy a vy tak máte při procházení jednotlivých obchůdků reálný pocit, že se procházíte skutečnými uličkami staré Prahy. Tento Praha outlet má kouzelnou atmosféru, která si vás okamžitě získá.

2.      Luxusní značky pod jednou střechou

Obrovskou předností nákupního centra Premium Outlet Prague Airport jsou desítky luxusních značek známých po celém světě, které zde najdete pěkně pod jednou střechou. Narazíte zde například ne legendární značku Karl Lagerfeld, nechybí ani Guess, Gucci nebo Blažek outlet.  

3.      Výhled na letiště

Nákupní centrum se nachází jen 5 minut od letiště Václava Havla. Letadla tak budete mít doslova na dosah ruky. Zastavit se můžete v kavárně, kde si můžete vychutnat lahodnou kávu s výhledem na rušné letiště.

4.      Velká nákupní plocha

Nákupní centrum se rozkládá na velké ploše, proto zde nebudete mít pocit, že se nepříjemně mačkáte a tlačíte mezi davem dalších lidí, kteří si sem přišli koupit něco pěkného. Předností je i prostorné parkoviště, kde se vám nestane, že byste nemohli zaparkovat svého miláčka na čtyřech kolech.

5.      Široká nabídka služeb

Kromě desítek obchodů nabízejících stovky populárních značek vám nákupní centrum nabízí i další služby – například půjčení kočárků pro vaše ratolesti, informace o odletech a příletech nebo úschovu zavazadel.

6.      Lákavé akce a neodolatelné slevy

V nákupním centru si můžete užívat nákupy za outletové ceny. Jednotlivé obchůdky si pro vás navíc pravidelně připravují lákavé akce a zboží ve slevě, kterému zkrátka není možné odolat. Nákupy si zde užijete na maximum a vaše peněženka nezapláče.

7.      Oblíbené značky, které jinde neseženete

Pod střechou nákupního centra najdete více jak 200 módních značek. Pořídit zde můžete i takové, které nikde jinde v České republice neseženete. A právě to dělá tohle nákupní centrum o to výjimečnější!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje