- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylMódní šachovnicový vzor. Co k němu?

Módní šachovnicový vzor. Co k němu?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud znáte značku Louis Vuitton, tak jste si mohli určitě všimnout, že v jeho aktuální kolekci se častokrát nachází módní šachovnicový vzor. Tento geometrický vzor byl populární hlavně v 90. letech a vrátil se zpět. Mnohé ženy, modelky a zpěvačky mu přišli na chuť a tak se staly ikony tohoto vzoru. Tento vzor můžeme pozorovat skoro všude. Nachází se na šatech, svetrech, bundách, kožených kabelkách, peněženkách … Je nositelný praktický všude. Co však ke němu nosit?

Pokud si vezmete šaty, které jsou v černobílé kombinaci šachovnicového vzoru, tak si můžete vybrat z několika střihů. V létě můžeme volit šaty volného střihu, v zimě zase pudlove šaty z hrubšího materiálu. Délka závisí od vašej nálady a od toho co rady preferujete. Na vrch můžeme volit nějaké barevné sako, abychom rozbili smutný tón celého outfitu. Pokud však vršek nepotřebujete, tak volte k nim výraznou barevnou koženou kabelku a boty volte v střídmější světlé nebo tmavé barvě. K tomu nějaké zlaté doplňky a uvidíte, budete módní hvězda.

Pokud sáhnete po nějakém vršku, který bude mít šachovnicí vzor, například halenku, kabát, sako nebo svetr, tak určitě ideálně budou k němu černé nebo bílé kalhoty. Velmi trendy jsou momentálně komplety, to znamená jaký vrch, takový spodek. Tedy vrch a spodek jsou naprosto stejné i materiálově a vzorově. Nic však nepokazíte, pokud zvolíte jemné nebo výrazné barevné kalhoty, či sukni. K takovému outfitu bychom, opět záleží zda je spodek jemný nebo výrazný, volili i koženou kabelku. Tedy pokud volíte kalhoty v jemných barvách, oživte svůj outfit výraznou barevnou koženou kabelkou. Naopak, pokud volíte výraznou barevnou sukni, opět volte střídmé barvy na kabelce, tedy šedá, bílá nebo černá.

Současný trend povoluje i doplňky, které mají na sobě šachovnicový vzor. Jde o kožený batoh, koženú kabelku, kožené boty jednoduše všechny módní doplňky. Tyto doplňky volte hlavně pokud jednoduše se tohoto trendu bojíte, ale chcete alespoň trochu jít v aktuálním stylu. K takovým doplňkem můžete volit od tmavých jednoduchých věcí až po barevné neonové kombinace. Při neonových barvách však pozor, nemůže jich být velmi mnoho. Dříve volte barvy jako modrá, červená, žlutá a jemně růžová. Tyto barvy šachovnici velmi sluší.

Oblékat se do trendu šachovnice je velmi populární a módní. Netřeba se toho opravdu bát. Bíločerná šachovnice sluší každé dáme, protože barvy jako černá a bílá jsou základní barvy, které má mít každá žena v šatníku a každé ženě sluší. Už je jen na vás, zda sáhnete po klasice nebo se pokusíte i zariskovat a oblečete si velmi trendy a populární geometrický vzor – šachovnice.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje