Pokud znáte značku Louis Vuitton, tak jste si mohli určitě všimnout, že v jeho aktuální kolekci se častokrát nachází módní šachovnicový vzor. Tento geometrický vzor byl populární hlavně v 90. letech a vrátil se zpět. Mnohé ženy, modelky a zpěvačky mu přišli na chuť a tak se staly ikony tohoto vzoru. Tento vzor můžeme pozorovat skoro všude. Nachází se na šatech, svetrech, bundách, kožených kabelkách, peněženkách … Je nositelný praktický všude. Co však ke němu nosit?

Pokud si vezmete šaty, které jsou v černobílé kombinaci šachovnicového vzoru, tak si můžete vybrat z několika střihů. V létě můžeme volit šaty volného střihu, v zimě zase pudlove šaty z hrubšího materiálu. Délka závisí od vašej nálady a od toho co rady preferujete. Na vrch můžeme volit nějaké barevné sako, abychom rozbili smutný tón celého outfitu. Pokud však vršek nepotřebujete, tak volte k nim výraznou barevnou koženou kabelku a boty volte v střídmější světlé nebo tmavé barvě. K tomu nějaké zlaté doplňky a uvidíte, budete módní hvězda.

Pokud sáhnete po nějakém vršku, který bude mít šachovnicí vzor, například halenku, kabát, sako nebo svetr, tak určitě ideálně budou k němu černé nebo bílé kalhoty. Velmi trendy jsou momentálně komplety, to znamená jaký vrch, takový spodek. Tedy vrch a spodek jsou naprosto stejné i materiálově a vzorově. Nic však nepokazíte, pokud zvolíte jemné nebo výrazné barevné kalhoty, či sukni. K takovému outfitu bychom, opět záleží zda je spodek jemný nebo výrazný, volili i koženou kabelku. Tedy pokud volíte kalhoty v jemných barvách, oživte svůj outfit výraznou barevnou koženou kabelkou. Naopak, pokud volíte výraznou barevnou sukni, opět volte střídmé barvy na kabelce, tedy šedá, bílá nebo černá.

Současný trend povoluje i doplňky, které mají na sobě šachovnicový vzor. Jde o kožený batoh, koženú kabelku, kožené boty jednoduše všechny módní doplňky. Tyto doplňky volte hlavně pokud jednoduše se tohoto trendu bojíte, ale chcete alespoň trochu jít v aktuálním stylu. K takovým doplňkem můžete volit od tmavých jednoduchých věcí až po barevné neonové kombinace. Při neonových barvách však pozor, nemůže jich být velmi mnoho. Dříve volte barvy jako modrá, červená, žlutá a jemně růžová. Tyto barvy šachovnici velmi sluší.

Oblékat se do trendu šachovnice je velmi populární a módní. Netřeba se toho opravdu bát. Bíločerná šachovnice sluší každé dáme, protože barvy jako černá a bílá jsou základní barvy, které má mít každá žena v šatníku a každé ženě sluší. Už je jen na vás, zda sáhnete po klasice nebo se pokusíte i zariskovat a oblečete si velmi trendy a populární geometrický vzor – šachovnice.

  Jaké šperky zvolit na ples

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)