Letní kolekce Lisca Fashion představuje dokonalé spodní prádlo, které klade důraz na ženskou jemnost a eleganci. Je bohatě vyšíváno, lemováno elastickou krajkou či zdobeno květinovými vzory. Okouzlí vás atraktivními střihy. Ty jsou odvážné a ženské. Zároveň jsou funkční a poskytují perfektní pohodlí.

Série nabízí širokou nabídku velikostí. Podprsenky s kosticí jsou dostupné až do velikosti 95E. Na výběr je toho opravdu hodně z krajkového i saténového prádla. Vyberete si, ať už hledáte podprsenku s kosticí, bezešvé pěnové i měkké košíčky nebo různé druhy push-up. Vzhled i pohodlí doladíte vhodně vybranými kalhotkami od brazilek po ty s vyšším pasem, které elegantně zakryjí drobné nedostatky jako např. model Unique (http://www.lisca.cz/unique-high-briefs.html).

Lisca Fashion obsahuje také ležérní a uvolněně elegantní sérii nočního prádla vyrobeného z pohodlných materiálů jako je wortex nebo modal. V kolekci Lisca Fashion si také zcela jistě vyberou nevěsty, které mohou zvolit např. model Zanna (http://e-zena.cz/).

www.lisca.cz

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Zena.cz

40plus.cz

GoldBach.cz

 

  Seznamte se s Different.cz a oblékněte se odlišně!

 

 

Related post

Móda a Styl

Překvapte svou partnerku krásným spodním prádlem!

Móda slavných

Spodní prádlo Lisca Fashion musíte mít

Móda a Styl Přehlídky Trendy

Stylová dámská móda rozzáří váš šatník

Comment(0)