- Komerční sdělení -zeny
ZdravíZvažujete erotickou masáž? Poradíme, jak překonat stud a obavy

Zvažujete erotickou masáž? Poradíme, jak překonat stud a obavy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Erotická masáž je skvělým řešením nedostatku energie, životního elánu, ale i problémů v ložnici. Tento úžasný fyzioterapeutický a uvolňující rituál rozproudí ve vašem těle sexuální energii, dodá vám sebevědomí a ještě se díky němu zbavíte napětí a nepříjemných pocitů, které jsou důsledkem nahromaděné negativní energie. Pokud si s myšlenkou na erotickou masáž dlouhodobě pohráváte, jistě vás v určitých chvílích přepadají obavy, pocity strachu a stud. Jak ho překonat a erotickou masáž si doopravdy užít? Máme pro vás několik tipů a odzkoušených rad.

Vyberte si kvalitní salón

Právě na správném výběru masážního salonu závisí klientova spokojenost. Proto si nechte salon doporučit přes známé nebo přátele, anebo dejte na doporučení stálých zákazníků a reference, které jsou volně k dohledání na internetu. Zajímavou volbou jsou erotické masáže Praha v salonu 7th Heaven, v jejichž repertoáru se nachází tradiční masáže, Nuru masáže, masáže pro páry, ale i masáže, v nichž se zkušené masérky zaměřují pouze na jedinou oblast.

Vyberte si masáž, na kterou máte chuť

Erotických masáží existuje opravdu nespočet. Můžete dát přednost klasice, erotické masáži nahým tělem masérky (tzv. Nuru masáž), ale vyzkoušet můžete třeba i masáž nohama nebo tantrickou či párovou masáž. Představivosti a potřebám se meze nekladou. Během erotické masáže si užijete něžné doteky masérky, ale i okouzlující vůně kvalitních aromatických olejíčků. Odcházet pak budete spokojení a nabití energií.

S alkoholem opatrně

Dát si panáčka na kuráž nebo dvě deci kvalitního červeného či bílého vína vám může pomoci překonat prvotní rozpady a stud. S konzumací alkoholu to ale v žádném případě nepřehánějte. Pokud byste lidově řečeno „přebrali“, obsluha salonu vás do jeho prostor nemusí vůbec pustit. Proto mějte na paměti staré známé pravidlo: „Že méně znamená více“.

 

 

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje