Erotická masáž je skvělým řešením nedostatku energie, životního elánu, ale i problémů v ložnici. Tento úžasný fyzioterapeutický a uvolňující rituál rozproudí ve vašem těle sexuální energii, dodá vám sebevědomí a ještě se díky němu zbavíte napětí a nepříjemných pocitů, které jsou důsledkem nahromaděné negativní energie. Pokud si s myšlenkou na erotickou masáž dlouhodobě pohráváte, jistě vás v určitých chvílích přepadají obavy, pocity strachu a stud. Jak ho překonat a erotickou masáž si doopravdy užít? Máme pro vás několik tipů a odzkoušených rad.

Vyberte si kvalitní salón

Právě na správném výběru masážního salonu závisí klientova spokojenost. Proto si nechte salon doporučit přes známé nebo přátele, anebo dejte na doporučení stálých zákazníků a reference, které jsou volně k dohledání na internetu. Zajímavou volbou jsou erotické masáže Praha v salonu 7th Heaven, v jejichž repertoáru se nachází tradiční masáže, Nuru masáže, masáže pro páry, ale i masáže, v nichž se zkušené masérky zaměřují pouze na jedinou oblast.

  Podpořit imunitu a detoxikaci je nejlepší cesta k lepšímu zdraví nejen v zimě

Vyberte si masáž, na kterou máte chuť

Erotických masáží existuje opravdu nespočet. Můžete dát přednost klasice, erotické masáži nahým tělem masérky (tzv. Nuru masáž), ale vyzkoušet můžete třeba i masáž nohama nebo tantrickou či párovou masáž. Představivosti a potřebám se meze nekladou. Během erotické masáže si užijete něžné doteky masérky, ale i okouzlující vůně kvalitních aromatických olejíčků. Odcházet pak budete spokojení a nabití energií.

S alkoholem opatrně

Dát si panáčka na kuráž nebo dvě deci kvalitního červeného či bílého vína vám může pomoci překonat prvotní rozpady a stud. S konzumací alkoholu to ale v žádném případě nepřehánějte. Pokud byste lidově řečeno „přebrali“, obsluha salonu vás do jeho prostor nemusí vůbec pustit. Proto mějte na paměti staré známé pravidlo: „Že méně znamená více“.

 

 

Comment(0)