Gynekologická ordinace Praha má velmi specializovanou nabídku služeb. Kromě běžné gynekologické péče nabízí také psychologické a psychiatrické konzultace, které mohou pomoci pacientkám nejen v situacích spojených s gynekologickou péčí. Pro pacientky je někdy těžké navštívit s určitým typem problémů více ordinací a svěřit se s tím, co prožívají. I sebekvalitnější gynekologická péče se nemůže ve svých důsledcích vyhnout sdělování smutných, někdy až traumatizujících sdělení. Pak je péče specialistů ve stejné ordinaci více než žádoucí.

beremennost1232

Gynekologie Praha ví, co jejich pacientky potřebují

Gynekologie Praha je zřejmě jediným pracovištěm, které pečuje o ženy takto komplexně. Kromě gynekologické péče zde poskytují také léčbu úzkostných stavů, poruch nálady, včetně depresí, onemocnění schizofrenního okruhu, psychické problémy způsobené vážnou nemocí, psychosomatické obtíže, duševní poruchy vzniklé v souvislosti s těhotenstvím, šestinedělím či klimakteriem. Pomoci se dočkají i ženy řešící problematiku závislostí (alkohol, drogy, zneužívání psychofarmak, gamblerství), osobnosti, např. úpravy maladaptivního stylu chování v osobních i sociálních situacích, nebo potřebují pomoc v krizové situaci, včetně následků násilných trestných činů. Kromě klasických rozhovorů s terapeuty či farmakologické léčby nabízí GynCare i fototerapii – léčbu světlem.

Gynekologická ordinace v Praze odstraní vaše zábrany

Gynekologická ordinace v Praze pomůže těm, co se stydí. Někdy se totiž stává, že pacientky, které péči psychiatra potřebují, se do ordinace neodhodlají odejít jen ze studu a obav, „co by tomu řekli lidé“. Pokud ale jde pacientka navštívit gynekologickou ordinaci, tyto obavy padají. Na návštěvě gynekologa není nic špatného a ani sebeúzkostlivější žena se tak nemusí bát, že by ji třeba viděl někdo z kolegů či přátel.

Related post

Články

Pět věcí, které poškozují zdraví

Comment(0)