V současnosti se dostává do popředí ve velkém fitness životní styl, který je spojen se sportovním duchem. Takový sportovní styl se následně přenáší nejen do našeho jídla, oblékání, ale i celkového životního stylu. My, ženy jsme však proměnlivé osoby a tak se častokrát stane, že nás jednoduchost a v podstatě (ne) proměnlivost jednoho stylu omrzí. Proto je dobré nebýt závislý pouze od jednoho stylu, ale vnášet do života i prvky jiného stylu, například takové elegance. Jak však na to?

OBLEČENÍ

V první řadě je dobře tyto prvky vnést do oblečení. Právě díky oblečení se cítíme jinak, nebo tak jak si to přejeme. Při oblečení nelze zapomínat na to, že nyní je v módě dovoleno “skoro” všechno a tak se nemusíme bát zkombinovat sukni či šaty s teniskami. Nicméně pokud chceme zcela potlačit sportovního ducha, tak sáhněme určitě po čistě elegantní kombinaci. Ženy, které se nesou od hlavy po paty v elegantním oblečení, tak jsou na ulicích nepřehlédnutelné a stávají se vzorem pro mnohé z nás. Určitě k takovým patří i Meghan Markle, kterou si ani bez elegance v outfitu neumíme představit.

DOPLŇKY

Pokud však nejsme typem ženy, která se oblékne od hlavy po paty do elegantního outfitu, tak zbytečně to určitě nesilme. Je to z toho důvodu, že se v tom nebudu cítit dobře. A přesně o tohle nám nejde. Pokud si oblečeme něco, v čem se necítíme dobře, tak to bude z nás vyzařovat. Pak už je jedno, jak krásně jsme oblečené. Jednoduše to nebude vypadat dobře. Proto volme v tomto případě nějaké doplňky, které jen jemně potlačí našeho sportovního ducha. K takovým doplňkem určitě patří dlouhé visící náušnice, které můžeme použít i při oblíbených džínách. Určitě nezapomeňme si zajistit nějakou elegantní a kvalitní koženou kabelku. Právě kabelka je jeden z prvků, který umí náš celý outfit doladit a poukázat do jakého stylu ho vnášíme. Nezapomínejme právě proto investovat do této oblasti. V současnosti najdeme velmi mnoho internetových e-shopů, které nabízejí kvalitní a krásné elegantní kožené kousky za přijatelné ceny. Také stoji za zmínku použít jako elegantní doplněk kvalitní lodičky, které v kombinaci s kvalitní kabelkou vypadají dokonale.

  Jak se žije v luxusní vile? Sen si můžete splnit i vy

DEKORACE V DOME

Možná patříme mezi typy žen, které si neumějí představit nějaké elegantní oblečení či doplněk ve svém šatníku. Jak tedy vnést i v takovém případě do svého života prvky elegance? Náš dům nebo byt nám nabízí jedinečnou možnost, kde to můžeme udělat. Jak na to? Jednoduše. Stačí zajít do nejbližšího květinářství a potěšit se pěknou kytičkou kvítků, které si vložíme na pár dní do vázy. Uvidíte, jak rozzáří domov a jak rozzáří naši náladu. Určitě za zmínku stojí i doplňky, které mohou náš domov nejen zútulnit, ale dodají mu elegantního ducha. Jsou to především doplňky, které jsou laděné do zlata a stříbrná. Postačí i malé dekorace, které nejsou finanční náročné, a uvidíte, jak silný elegantní výsledek dokáží přinést.

MAKEUP

Jako poslední prvek, který nám vnese eleganci do života je náš makeup. Při elegantním makeupu nemluvíme pouze o výrazném kouřovém líčení, které je vidět na 100 kilometrů, ale také elegantně působí jemné líčení, které zvýrazní naše přirozené rysy. Postačí jen CC krém, spirála, tvářenka a výraznější červena rtěnka. V tomto případě je důležitá nejen kvalitní kosmetika, kterou při líčení použijeme, ale především každodenní péče o naši pleť. Protože jen zdravá a ošetřená pleť dokáže vypadat pěkně. Pokud se o naši pleť nestaráme, tak i tuna makeupu nepřinese žádný užitek.

  Forex obchodování, víte jak na něj?

Nezapomeňme však na to, že nic nesmí být v našem životě nucené a stejně to platí i v tom, když chceme něco do našeho života vnést, tak musíme být s tím vždy na 100% ztotožněni.

Post by admin

Comment(0)