- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJakými prvky vnést eleganci do svého života

Jakými prvky vnést eleganci do svého života

-

- Komerční sdělení -aktuality

V současnosti se dostává do popředí ve velkém fitness životní styl, který je spojen se sportovním duchem. Takový sportovní styl se následně přenáší nejen do našeho jídla, oblékání, ale i celkového životního stylu. My, ženy jsme však proměnlivé osoby a tak se častokrát stane, že nás jednoduchost a v podstatě (ne) proměnlivost jednoho stylu omrzí. Proto je dobré nebýt závislý pouze od jednoho stylu, ale vnášet do života i prvky jiného stylu, například takové elegance. Jak však na to?

OBLEČENÍ

V první řadě je dobře tyto prvky vnést do oblečení. Právě díky oblečení se cítíme jinak, nebo tak jak si to přejeme. Při oblečení nelze zapomínat na to, že nyní je v módě dovoleno „skoro“ všechno a tak se nemusíme bát zkombinovat sukni či šaty s teniskami. Nicméně pokud chceme zcela potlačit sportovního ducha, tak sáhněme určitě po čistě elegantní kombinaci. Ženy, které se nesou od hlavy po paty v elegantním oblečení, tak jsou na ulicích nepřehlédnutelné a stávají se vzorem pro mnohé z nás. Určitě k takovým patří i Meghan Markle, kterou si ani bez elegance v outfitu neumíme představit.

DOPLŇKY

Pokud však nejsme typem ženy, která se oblékne od hlavy po paty do elegantního outfitu, tak zbytečně to určitě nesilme. Je to z toho důvodu, že se v tom nebudu cítit dobře. A přesně o tohle nám nejde. Pokud si oblečeme něco, v čem se necítíme dobře, tak to bude z nás vyzařovat. Pak už je jedno, jak krásně jsme oblečené. Jednoduše to nebude vypadat dobře. Proto volme v tomto případě nějaké doplňky, které jen jemně potlačí našeho sportovního ducha. K takovým doplňkem určitě patří dlouhé visící náušnice, které můžeme použít i při oblíbených džínách. Určitě nezapomeňme si zajistit nějakou elegantní a kvalitní koženou kabelku. Právě kabelka je jeden z prvků, který umí náš celý outfit doladit a poukázat do jakého stylu ho vnášíme. Nezapomínejme právě proto investovat do této oblasti. V současnosti najdeme velmi mnoho internetových e-shopů, které nabízejí kvalitní a krásné elegantní kožené kousky za přijatelné ceny. Také stoji za zmínku použít jako elegantní doplněk kvalitní lodičky, které v kombinaci s kvalitní kabelkou vypadají dokonale.

DEKORACE V DOME

Možná patříme mezi typy žen, které si neumějí představit nějaké elegantní oblečení či doplněk ve svém šatníku. Jak tedy vnést i v takovém případě do svého života prvky elegance? Náš dům nebo byt nám nabízí jedinečnou možnost, kde to můžeme udělat. Jak na to? Jednoduše. Stačí zajít do nejbližšího květinářství a potěšit se pěknou kytičkou kvítků, které si vložíme na pár dní do vázy. Uvidíte, jak rozzáří domov a jak rozzáří naši náladu. Určitě za zmínku stojí i doplňky, které mohou náš domov nejen zútulnit, ale dodají mu elegantního ducha. Jsou to především doplňky, které jsou laděné do zlata a stříbrná. Postačí i malé dekorace, které nejsou finanční náročné, a uvidíte, jak silný elegantní výsledek dokáží přinést.

MAKEUP

Jako poslední prvek, který nám vnese eleganci do života je náš makeup. Při elegantním makeupu nemluvíme pouze o výrazném kouřovém líčení, které je vidět na 100 kilometrů, ale také elegantně působí jemné líčení, které zvýrazní naše přirozené rysy. Postačí jen CC krém, spirála, tvářenka a výraznější červena rtěnka. V tomto případě je důležitá nejen kvalitní kosmetika, kterou při líčení použijeme, ale především každodenní péče o naši pleť. Protože jen zdravá a ošetřená pleť dokáže vypadat pěkně. Pokud se o naši pleť nestaráme, tak i tuna makeupu nepřinese žádný užitek.

Nezapomeňme však na to, že nic nesmí být v našem životě nucené a stejně to platí i v tom, když chceme něco do našeho života vnést, tak musíme být s tím vždy na 100% ztotožněni.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje