Rozhodli jste se žít uvědomělým životem? Změna životního stylu nezahrnuje jen zdravou stravu a sportovní aktivity. Při ochraně životního prostředí je nutné jít o něco dál. I módní průmysl myslí na své okolí. Některé značky více, jiné méně. Pokud hledáte společnosti, které produkují oblečení v souladu s normami ochraňujícími životní prostředí, možná se vám budou líbit i tyto originální značky, které v České republice zastřešuje Dedoles.

Spiral Direct

Spiral Direct je značka, která byla založena již v roce 1990. Nabízí originální kousky oblečení s alternativním designem. Mezi zajímavými módními kousky najdete trička a mikiny s motivy gotiky, fantasy, hororu či vintage. Prostřednictvím značky Spiral Direct můžete vyjádřit svůj filmový a seriálový vkus, postoj a ukázat své unikátní já. Trička i mikiny jsou vyráběny z bavlny, dámské legíny, kalhoty a šaty zase z viskózy, elastanu, latexu a PU kůže.

V procesu výroby se nepoužívají žádná škodlivá barviva, chemická lepidla a reaktivní složky, které mohou mít negativní dopad na lidské zdraví.

Many Mornings

Společnost Many Mornings sídlí v Polsku, kde výroba veselých ponožek probíhá již více než 100 let. Many Mornings podporuje místní ekonomiku a vyrábí vtipné ponožky odvážných barev a jedinečných vzorů. Designy jsou inspirovány světem kolem. Značka Many Mornings také spolupracuje s charitou, jíž daruje 5 % výnosu z každého páru ponožek, který si zakoupíte.

Ponožky jsou navzájem odlišné, spolu ale tvoří perfektní pár. V nabídce najdete dámské, pánské i dětské ponožky. Vtipné ponožky vám vykouzlí úsměv na tváři v každé situaci. Jsou skvělým dárkem, doplňkem a můžete je koupit pro celou svou rodinu.

Navštivte stránku Dedoles a objevte nový svět značek, které kladou důraz na ochranu životního prostředí a snaží se přispět svou troškou k lepšímu světu.

  Úniková hra v Praze

Post by admin

Comment(0)