- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiEkologické značky, ve kterých zazáříte

Ekologické značky, ve kterých zazáříte

-

- Komerční sdělení -aktuality

Rozhodli jste se žít uvědomělým životem? Změna životního stylu nezahrnuje jen zdravou stravu a sportovní aktivity. Při ochraně životního prostředí je nutné jít o něco dál. I módní průmysl myslí na své okolí. Některé značky více, jiné méně. Pokud hledáte společnosti, které produkují oblečení v souladu s normami ochraňujícími životní prostředí, možná se vám budou líbit i tyto originální značky, které v České republice zastřešuje Dedoles.

Spiral Direct

Spiral Direct je značka, která byla založena již v roce 1990. Nabízí originální kousky oblečení s alternativním designem. Mezi zajímavými módními kousky najdete trička a mikiny s motivy gotiky, fantasy, hororu či vintage. Prostřednictvím značky Spiral Direct můžete vyjádřit svůj filmový a seriálový vkus, postoj a ukázat své unikátní já. Trička i mikiny jsou vyráběny z bavlny, dámské legíny, kalhoty a šaty zase z viskózy, elastanu, latexu a PU kůže.

V procesu výroby se nepoužívají žádná škodlivá barviva, chemická lepidla a reaktivní složky, které mohou mít negativní dopad na lidské zdraví.

Many Mornings

Společnost Many Mornings sídlí v Polsku, kde výroba veselých ponožek probíhá již více než 100 let. Many Mornings podporuje místní ekonomiku a vyrábí vtipné ponožky odvážných barev a jedinečných vzorů. Designy jsou inspirovány světem kolem. Značka Many Mornings také spolupracuje s charitou, jíž daruje 5 % výnosu z každého páru ponožek, který si zakoupíte.

Ponožky jsou navzájem odlišné, spolu ale tvoří perfektní pár. V nabídce najdete dámské, pánské i dětské ponožky. Vtipné ponožky vám vykouzlí úsměv na tváři v každé situaci. Jsou skvělým dárkem, doplňkem a můžete je koupit pro celou svou rodinu.

Navštivte stránku Dedoles a objevte nový svět značek, které kladou důraz na ochranu životního prostředí a snaží se přispět svou troškou k lepšímu světu.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje