- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyVztah na dálku, ano nebo ne?

Vztah na dálku, ano nebo ne?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kdo někdy zažil vztah na dálku, vstupoval do něj se spoustou idejí a nepřipouštěl si, že by to nemohlo fungovat. Jenže realita bývá jiná než naše představy. Přesto existují páry, které si vztah na dálku nemohou vynachválit. Jaké jsou výhody vztahu na dálku a jaké jsou jeho úskalí? A je v tomto případě pravda, že láska hory přenáší?

Budujte vztah a dočkáte se odměny!

Ve vztahu na dálku se musíte připravit na řadu překážek. Ale ani stovky kilometrů nemusí znamenat, že se s partnerem odcizíte a rozejdete se. Na takovém partnerském vztahu musíte neustále pracovat a posilovat pouto mezi vámi. Jen tak zvládnete konflikty a čas bez sebe. Až se jednou sestěhujete, nebudete na sobě citově „závislí“, zachováte si svůj vlastní život, aktivity a přátele a nerozhodí vás drobné neshody.

Na začátku vztahu na dálku si dohodněte pravidla a chovejte se tak, abyste neztratili důvěru partnera. Ujasněte si, co od vztahu očekáváte a jakou máte představu o budoucnosti. Komunikujte každý den přes chaty a videohovory a vymyslete si pro tuto příležitost, co budete dělat. Otevřete si „společně“ víno, pusťte si film nebo se vydejte na procházku. Ujistěte partnera o své lásce a věrnosti a neoslabujte vztah žárlivostí. Odvažte se a přes videohovor si užijte intimní chvíle, jako byste byli spolu.

Obdarujte se dárky, které mluví za vše

Pošlete donáškovou službou partnerovi drobné pozornosti. Propojte se zamilovanými tričky a pořiďte své partnerce trička Queen nebo partnerovi trička King. Vyberte si trička s originálními motivy a kreativní partneři si mohou navrhnout tričko s vlastním potiskem. Ukažte párovými tričky, že jste i na dálku nerozlučná dvojka a oblečte si je při videohovoru, na spaní nebo až vám bude po partnerovi smutno. Trička pro páry zakoupíte v něžných dámských i typicky mužských barvách a lehce se tak trefíte do vkusu svého partnera.

Méně plánů, více pohody

Osobní setkání u vztahů na dálku bývá barvitější a intenzivnější. Čas s partnerem je pro vás vzácný a chcete si ho užít na maximum. Nenechte se ale omezovat naplánovaným programem s partnerem a dejte společně strávenému času volný průběh. Odpočívejte spolu, procházejte se bez cíle, povídejte si v parku nebo vyzkoušejte něco akčnějšího například létání ve větrném tunelu. Při osobním setkání nastává vhodný čas promluvit si o věcech, které jste nechtěli řešit přes online komunikaci.

Co byste měli vědět, než navážete vztah na dálku?

Vztah na dálku má i svá úskalí. Přijměte jako fakt, že budete mít méně osobního kontaktu a partner nebude poblíž, když ho zrovna budete potřebovat. Některé páry frustruje nedostatek doteků a sexu. Může vám být líto, že vaši přátelé vídají své partnery několikrát týdně a vy toho svého párkrát do měsíce. Nenechte si ale namluvit, že vztah na dálku nemá budoucnost. Řiďte se svým srdcem a buďte stále optimističtí!

Předchozí článekJak urychlit usínání?
Další článekHoroskop 2021: Beran

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje