- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyDobrá kondice zaměstnanců začíná být pro firmy prioritou

Dobrá kondice zaměstnanců začíná být pro firmy prioritou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Benefity, které se zaměřují na dobrou kondici a fyzické zdraví zaměstnanců se v Česku stávají čím dál tím oblíbenější. Jde například o proplacenou hodinu s trenérem v posilovně, seminář zaměřený na zdravý způsob života či nějaké jiné sportovní vyžití. Je nutné si sedavý způsob zaměstnání něčím kompenzovat. Na to nestačí jen procházka a proto jsou tyto benefity velmi užitečné. Pracovníci v kanceláři často trpí zdravotními problémy, čemuž se zaměstnavatelé snaží zabránit.

Někdy se stačí i rychle protáhnout

Zaměstnanci, kteří tráví svou pracovní dobu v kanceláři by ideálně celodenní sezení měli kompenzovat pohybem. Takovým pohybem může být například kruhový trénink, běhání, či jiné cvičení třeba v posilovně. Tou správnou volbou může být i jóga či cvičení pilates. Je dobré nezapomínat na pravidelné protažení. Pamatujte, že i při pauze na oběd se dá stihnout krátká procházka.

Předplacené kupóny

Značná část tuzemských zaměstnavatelů svým zaměstnancům nabízí tzv. předplacené kupóny. Na tyto kupóny každý měsíc připisují kredity, které pak zaměstnanci mohou využít pro různorodé sportovní aktivity v předem určených sportovních zařízeních. Některé firmy poskytují zaměstnancům možnost si zacvičit či zaběhat zdarma. Mnohdy i pod vedením profesionálního trenéra. Zaměstnanci mají možnost si zacvičit ráno nebo večer. Cvičit ráno může skvěle podpořit produktivitu pro zbytek pracovního dne. Aktivita večer může na druhou stranu být příjemným uvolněním a přechodem z práce zpět do osobního života.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje