- Komerční sdělení -zeny
CestováníRelay – každý cestující se vybere

Relay – každý cestující se vybere

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jistě všichni známe ten pocit, když odjíždíme z domova na dovolenou, nemůžeme si vzpomenout, co jsme doma nechali a až na letišti zjistíme co. Většinou se jedná o zubní pastu či kartáček, nabíječku nebo nějaké léky na bolest hlavy či nevolnost. Na Letišti Václava Havla rozhodně nemusíme propadat panice. V obchodech Relay, které provozuje společnost Lagardére Travel Retail, se Váš problém určitě vyřeší.

V prodejnách Relay najdete velký výběr cestovních potřeb, doplňků i elektroniky. Jedete na dovolenou s dětmi? Relay má v nabídce i hračky a dětské knihy. Pokud vaše dítě trpí na cestovní nevolnosti můžete si zde zakoupit např. Kinedryl. Nákup léku bez předpisu je novinkou v prodejnách Relay. Kromě již zmiňovaného Kinedrylu v nabídce najdete Paralen, Nurofen či Ibalgin.

Mezi další novinky Relay patří spolupráce se společnosti ALPINE PRO, která je od roku 2009 oficiálním partnerem Českého olympijského výboru. Zákaznici si tak mohou pořídit aktuální kolekci pro OH v Tokiu. V budoucnu se počítá o rozšíření nabídky olympijského oblečení o kolekce zimních OH v Pekingu (2022) a letních OH v Paříži (2024)

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje