- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVěrnostní programy – levnější nákupy v prodejnách i e-shopech

Věrnostní programy – levnější nákupy v prodejnách i e-shopech

-

- Komerční sdělení -aktuality

Věrnostní programy nabízí řada obchodních řetězců jako odměnu pravidelným zákazníkům. Ti díky tomu mohou využívat speciálních výhod a ve svých oblíbených obchodech ušetřit. Členové věrnostních programů obvykle obdrží zákaznickou kartu, jíž se při nákupu prokazují.

Programy pro věrné zákazníky mohou mít různé formy. Může se jednat o pouhé zasílání dárků a vzorků zdarma, poukázky na nákup, slevy za odběr zboží určité hodnoty a podobně. Často se jedná o kombinované věrnostní programy, které obvykle zahrnují slevy na nákup a další benefity, jako je například možnost nakupovat ve speciálních akcích. Jejich součástí bývá věrnostní karta, kterou lze v některých případech využívat i při nákupu z e-shopu.

Věrnostní karty nabízí řetězce rychlého občerstvení, obchody s módou, drogerie i známé supermarkety, mezi které patří například PENNY Market.

Výhody PENNY karty

PENNY Market nabízí nový věrnostní program, který přináší i nové výhody. Díky nové PENNY kartě lze ušetřit za vybrané zboží a mít neustále přehled o speciálních akcích a soutěžích.

Všechny výhody pro držitele PENNY karty:

  • informace o speciálních akcích
  • možnost se zapojit do soutěží o zajímavé ceny
  • nákupy za zvýhodněné ceny z letáku
  • časopis s S PENNY u stolu za 1 Kč každé 3 měsíce

Zapojit se do věrnostního programu PENNY je možné online a v každé prodejně.

Jak snadno a levně nakupovat na internetu?

Nejen obchody a řetězce s občerstvením nabízejí různé výhody pro členy věrnostního programu. Svou zákaznickou kartu má například i Česká pošta. Zákaznická karta České pošty se vyplatí především zákazníkům, kteří pravidelně odesílají větší množství zásilek, ale také těm, kteří preferují nakupování z e-shopů a o svých zásilkách chtějí mít přehled.

Při nakupování na internetu se také vyplatí sledovat takzvané cashback portály. O co jde? Stručně řečeno se jedná o webové stránky, které při nákupech online nabízejí vrácení určitého procenta z utracené částky. Na českém trhu se jich momentálně nachází opravdu velké množství, proto je vhodné si před provedením objednávky nejprve přečíst recenze cashback portálů a vybrat takový, který bude co nejvíce vyhovovat konkrétním požadavkům.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje