- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDrahé parfémy má žena vskutku zbožňuje

Drahé parfémy má žena vskutku zbožňuje

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každá žena si jistě potrpí na kvalitním parfému, který umí víceméně podpořit přirozenou krásu každé z dam. Své o tom ví i má žena, která drahé parfémy opravdu nadevše miluje a nedokáže si absolutně představit, že by do společnosti vyšla, bez toho aniž by její dekolt voněl po citrusech, bergamotu či pomerančích. Jelikož je má žena krásnou dámou, chce se samozřejmě kromě své vizuální stránky dobře starat i o to, jak voní a především tedy, jak voní svému okolí. Proto jí každý rok k narozeninám či našemu výročí svatby věnuji jeden významný parfém, který jí vydrží akorát tak zmíněný rok, přičemž již před jeho vypotřebováním již týdny dopředu slýchám o tom, jak je jejího parfému již málo a který by si přála nyní. Asi ženskému světu nikdy neporozumím, avšak jednomu rozumím skvěle a to těmto úžasným parfémům, které používám dokonce i já sám.

Drahé parfémy jsou v naší koupelně v převaze

Vždycky tvrdím, že nejsem tak bohatý, abych si pořizoval levné věci, a v tomto případě to platí dvojnásob. Některé levnější vůně jsou totiž dosti palčivé a ne vždy na těle voní podle představ. U těchto drahým parfémů je tomu ale právě opačně. Neznám jediný z nich, který by nevoněl a to ať již mě, tak mé ženě. Každý z nich totiž dokáže napsat naprosto jiný příběh. Jeden je lehký a voní po ovoci, jiný je zase těžší a hodí se spíše na večerní akci, kterou okoření svou smyslnou směsí tropického ovoce a podobně. V naší koupelně tak mají drahé parfémy a to jak ty mé, tak ty mé ženy, jasnou převahu nad ostatními kosmetickými prostředky. Jsme jednoduše milovníky krásných vůní a podle toho se řídí naše nákupy.

Dospívající dcera sdělila náš vkus na vůně

Naše dospívající dcera má velmi vyvinuté čichové buňky a její vjemy jsou někdy dosti zajímavé. Dokáže rozpoznat příjemnou vůni od té nepříjemné až palčivé a proto se stala naším vrchním „čichačem“ nových vůní, které chceme vždy se ženou vyzkoušet. Naše dcera Tereza totiž vždy ví, jak bude vybraná vůně ve výsledku vonět na samotné kůži a které je tak dobré dát zelenou a od které bychom se měli raději držet zpět. Je tedy vidět, že vkus na vůně sdělila po nás, avšak ho doladila svým o něco vytříbenějším čichem, který je naším nedocenitelným pomocníkem.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje