Každá žena si jistě potrpí na kvalitním parfému, který umí víceméně podpořit přirozenou krásu každé z dam. Své o tom ví i má žena, která drahé parfémy opravdu nadevše miluje a nedokáže si absolutně představit, že by do společnosti vyšla, bez toho aniž by její dekolt voněl po citrusech, bergamotu či pomerančích. Jelikož je má žena krásnou dámou, chce se samozřejmě kromě své vizuální stránky dobře starat i o to, jak voní a především tedy, jak voní svému okolí. Proto jí každý rok k narozeninám či našemu výročí svatby věnuji jeden významný parfém, který jí vydrží akorát tak zmíněný rok, přičemž již před jeho vypotřebováním již týdny dopředu slýchám o tom, jak je jejího parfému již málo a který by si přála nyní. Asi ženskému světu nikdy neporozumím, avšak jednomu rozumím skvěle a to těmto úžasným parfémům, které používám dokonce i já sám.

Drahé parfémy jsou v naší koupelně v převaze

Vždycky tvrdím, že nejsem tak bohatý, abych si pořizoval levné věci, a v tomto případě to platí dvojnásob. Některé levnější vůně jsou totiž dosti palčivé a ne vždy na těle voní podle představ. U těchto drahým parfémů je tomu ale právě opačně. Neznám jediný z nich, který by nevoněl a to ať již mě, tak mé ženě. Každý z nich totiž dokáže napsat naprosto jiný příběh. Jeden je lehký a voní po ovoci, jiný je zase těžší a hodí se spíše na večerní akci, kterou okoření svou smyslnou směsí tropického ovoce a podobně. V naší koupelně tak mají drahé parfémy a to jak ty mé, tak ty mé ženy, jasnou převahu nad ostatními kosmetickými prostředky. Jsme jednoduše milovníky krásných vůní a podle toho se řídí naše nákupy.

  Věrnostní programy – levnější nákupy v prodejnách i e-shopech

Dospívající dcera sdělila náš vkus na vůně

Naše dospívající dcera má velmi vyvinuté čichové buňky a její vjemy jsou někdy dosti zajímavé. Dokáže rozpoznat příjemnou vůni od té nepříjemné až palčivé a proto se stala naším vrchním „čichačem“ nových vůní, které chceme vždy se ženou vyzkoušet. Naše dcera Tereza totiž vždy ví, jak bude vybraná vůně ve výsledku vonět na samotné kůži a které je tak dobré dát zelenou a od které bychom se měli raději držet zpět. Je tedy vidět, že vkus na vůně sdělila po nás, avšak ho doladila svým o něco vytříbenějším čichem, který je naším nedocenitelným pomocníkem.

Post by admin

Comment(0)