- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVisačky na kufr

Visačky na kufr

-

- Komerční sdělení -aktuality

Při cestách do zahraničí se vždy hodí své kufry pořádně označit, abyste mezi záplavou zavazadel ostatních cestujících bezpečně našli to svoje. Nejvíce to oceníte asi při cestách letadlem, kdy na pásech jede jeden kufr za druhým a není mnoho času si kufry pořádně prohlédnout. Někteří to řeší neobvyklým potiskem kufru, jeho polepením samolepkami z míst, která navštívili nebo třeba převázáním držadla kufru výraznou barevnou stužkou. Toto je však řešení spíše pro mladší osoby s hravou povahou a ne všem elegantním dámám může přijít tento způsob označení kufru k chuti. Pro ty bude mnohem lepším řešením visačka na kufr.

Praktičnost především

Visačka na kufr je velmi praktická věc. Najdete u ní silné poutko, kterým ji na kufr připevníte, takže se při cestování neztratí. Navíc na lístek do ní vložený můžete napsat své jméno, destinaci kam letíte nebo kontaktní adresu (třeba adresu hotelu, kde bude ubytováni). Pokud by se poté náhodou stalo, že se váš kufr cestou někde zatoulá, mnohonásobně to zvýší šanci jeho brzkého návratu. Lístek s adresou pohodlně umísíte do připravené kapsy uzavíratelné patentkou. Pokud by kufr zmokl, adresa tak nadále zůstane čitelná.

Pestrý design

Nejčastěji se visačky na kufr vyrábí kožené, protože pravá kůže je velmi odolný materiál a vydrží tak zacházení, které může váš kufr na cestách potkat. Nemusíte se spokojit pouze s nudnou přírodní barvou kůže, i když ani ta by rozhodně nebyla špatnou volbou. Pro náročné cestovatele je však možnost vybrat si z mnoha barevných variant visaček a sladit je tak se svým kufrem. Nebo si vyberte nějakou výraznou barvu a hned svůj kufr mezi ostatními dobře poznáte!

Nedocenitelná drobnost

Jedná se o levnou záležitost, která je ale nedocenitelným pomocníkem při cestování. Proto, pokud hledáte dárek pro nějakého svého známého, o němž víte, že je nadšený cestovatel a visačku na kufr ještě nemá, už dál hledat nemusíte. I když se to zkrátka může zdát jako naprostá drobnost, jak se tak říká, právě drobnosti mohou dělat velké rozdíly. I ty nejmenší drobnosti jsou důležité, právě jako kožená visačka, díky níž můžete snadno, rychle a bezpečně identifikovat svůj kufr či jiné zavazadlo při případné ztrátě ale i pokud ho zkrátka nemůžete najít v záplavě jiných.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje