- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyKancelář jako ze žurnálu! Jak na to?

Kancelář jako ze žurnálu! Jak na to?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Víte, že každá žena stráví zhruba 15% svého života úklidem? Poměrně dost času na to, že existují mnohem příjemnější činnosti, kterým by se člověk mohl věnovat. Žena – manželka obvykle uklízí v soukromí celou domácnost, žena – matka si k tomu přidá ještě šůrování dětských pokojíčků, pokud nechce, aby její děti žily ve špíně jako zvířátka. Představa, že ta jedna a tatáž osoba má ještě uklízet ve firemní kanceláři, je natolik demotivující a absurdní, že by „porazila i vola“.

Volejte firmu Plecitý

Přenechte pravidelný úklid administrativních prostor profesionálům a udělejte si den hezčím. Úklidová firma Plecitý provádí pravidelné úklidy sedm dní v týdnu, 24 hodin denně, vždy dle požadavku zákazníka. Uklízet se může večer i o víkendu. I v těchto časech jsou služby poskytovány bez příplatku. Úklid tak nenaruší pracovní dobu zaměstnanců.

Profesionální úklid zahrnuje běžný úklid, jako je umývání podlah, luxování, utírání prachu, vynášení odpadů, péči o sociální zařízení nebo firemní kuchyňky, ale stejně tak je možné sjednat generální úklid, za který lze považovat umývání oken, úklid po malování, voskování podlah nebo čištění koberců.

Úklid ruční i strojový

Úklid kanceláří si poradí s jedním psacím stolem, ale i rozlehlými opec space, kde pomohou držet pořádek moderní stroje, takzvané automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další. Strojová práce velmi zefektivní práci lidskou, ušetří vám čas i náklady. Ceny úklidu kanceláře ovlivňuje mnoho okolností, mezi něž patří rozsah uklízené plochy, vybavení, které je třeba očistit (osvětlení, nábytek, spotřebiče, atd.), frekvence a pravidelnost úklidu a potřeba použití techniky.

Úklidová firma Plecitý působí na trhu více než 25 let. Kromě pravidelného mytí podlah a generálního úklidu se specializuje také na voskování podlah. Používá ty nejkvalitnější vosky značek KIEHL a TASK, aby vaše podlaha vypadala stejně krásně, jako by prošla náročnou renovací. S úklidovou firmou nejenže ušetříte čas a mzdové náklady, ale navíc svůj interiér udržíte ve stavu, jako by byl nový.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje