- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyKancelář jako ze žurnálu! Jak na to?

Kancelář jako ze žurnálu! Jak na to?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Víte, že každá žena stráví zhruba 15% svého života úklidem? Poměrně dost času na to, že existují mnohem příjemnější činnosti, kterým by se člověk mohl věnovat. Žena – manželka obvykle uklízí v soukromí celou domácnost, žena – matka si k tomu přidá ještě šůrování dětských pokojíčků, pokud nechce, aby její děti žily ve špíně jako zvířátka. Představa, že ta jedna a tatáž osoba má ještě uklízet ve firemní kanceláři, je natolik demotivující a absurdní, že by „porazila i vola“.

Volejte firmu Plecitý

Přenechte pravidelný úklid administrativních prostor profesionálům a udělejte si den hezčím. Úklidová firma Plecitý provádí pravidelné úklidy sedm dní v týdnu, 24 hodin denně, vždy dle požadavku zákazníka. Uklízet se může večer i o víkendu. I v těchto časech jsou služby poskytovány bez příplatku. Úklid tak nenaruší pracovní dobu zaměstnanců.

Profesionální úklid zahrnuje běžný úklid, jako je umývání podlah, luxování, utírání prachu, vynášení odpadů, péči o sociální zařízení nebo firemní kuchyňky, ale stejně tak je možné sjednat generální úklid, za který lze považovat umývání oken, úklid po malování, voskování podlah nebo čištění koberců.

Úklid ruční i strojový

Úklid kanceláří si poradí s jedním psacím stolem, ale i rozlehlými opec space, kde pomohou držet pořádek moderní stroje, takzvané automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další. Strojová práce velmi zefektivní práci lidskou, ušetří vám čas i náklady. Ceny úklidu kanceláře ovlivňuje mnoho okolností, mezi něž patří rozsah uklízené plochy, vybavení, které je třeba očistit (osvětlení, nábytek, spotřebiče, atd.), frekvence a pravidelnost úklidu a potřeba použití techniky.

Úklidová firma Plecitý působí na trhu více než 25 let. Kromě pravidelného mytí podlah a generálního úklidu se specializuje také na voskování podlah. Používá ty nejkvalitnější vosky značek KIEHL a TASK, aby vaše podlaha vypadala stejně krásně, jako by prošla náročnou renovací. S úklidovou firmou nejenže ušetříte čas a mzdové náklady, ale navíc svůj interiér udržíte ve stavu, jako by byl nový.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje