- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyPovlečení mnoha barev, jakou zvolit?

Povlečení mnoha barev, jakou zvolit?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Barvu povlečení volíme nejčastěji podle trendů, stylu ložnice, a hlavně podle vlastní osobnosti. Nesmiřte se hned tak s ledasčím. Výběr barvy pro povlečení, ve kterém usínáme a každé ráno se probouzíme, je nesmírně důležitý.  Ovlivňuje naši náladu a pocity po celý den. 

Klid jedné barvy

Máte poslední dobou náročné dny, pracovní nebo osobní problémy a potřebujete se večer v posteli co nejrychleji dostat do klidu a tvrdě usnout? Potom by měla vaše volba padnout na jednobarevné povlečení, které vás nebude rozptylovat divokými vzory a výraznými barevnými přechody. Barvu v tomto případě vybírejte tmavší tlumenou, lehkou světlou nebo třeba jemně pastelovou meruňkovou či béžovou a budete spát jako miminko. 

Trendy šedá pro letošní rok

I když je šedá v kurzu už pěkně dlouho, teď ji vyhlásil světově uznávaný Pantone Color Institute barvou tohoto roku. Šedé povlečení se dá skvěle kombinovat s jinými barvami. Vzorů je nepřeberné množství, každou další doplňující barvu šedá podtrhne a zdůrazní. Šedé povlečení volí ti, kteří jsou přiměřeně sebevědomí, a navíc jdou s dobou. Až budete vybírat, zkuste třeba báječné povlečení Pampelišky v šedém mikroplyši.

Sexy černá

Doby, kdy černá automaticky znamenala smutek jsou pryč už dávno. Černá vždycky bude in a její síla vyjadřuje sofistikovanost, odlišnost, ale pozor – také sexualitu. U nás najdete černé povlečení s tolika rozličnými vzory, že oživí každý ložnicový interiér. Industriální ložnici bude slušet třeba povlečení Dora zatímco ezoterik určitě vybere tajemnou Mandalu. Černá v ložnici je prostě pro silné osobnosti.

Oblíbená modrá

Modrá je podle průzkumů nejoblíbenější barvou vůbec a docílit jí kdysi bývalo velkým uměním. Textil této barvy si mohli dovolit jen skuteční boháči. Modré povlečení si vybírají empatičtí a vyrovnaní lidé s vnitřní harmonií. Ti, kteří mají v sobě navíc i divočejší stránky, zvolí kombinaci s jinou výraznější barvou, třeba s červenou nebo jasnou žlutou, jako objevíte na nádherném povlečení Fiora. 

Mystická fialová

Ložnice, kde najdete fialové povlečení, nejspíš patří člověku, který je duchovně a spiritualisticky založený. Tahle barva je na pomezí mezi modrým klidem a rudou divokostí, je meditační a má až hypnotické účinky. Fialové povlečení je nejen vznešené, ale povzbudí vaši představivost. Má i protistresové účinky, zvlášť třeba ve spojení s něžným vzorem motýlů na povlečení Karolína. 

Chcete najít to pravé povlečení do vaší ložnice? Ty správné barvy, odstíny, vzory a styly pro vás, navíc v různých materiálech a rozměrech, najdete na eshopu RodinneBaleni.cz

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje