- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyPovlečení mnoha barev, jakou zvolit?

Povlečení mnoha barev, jakou zvolit?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Barvu povlečení volíme nejčastěji podle trendů, stylu ložnice, a hlavně podle vlastní osobnosti. Nesmiřte se hned tak s ledasčím. Výběr barvy pro povlečení, ve kterém usínáme a každé ráno se probouzíme, je nesmírně důležitý.  Ovlivňuje naši náladu a pocity po celý den. 

Klid jedné barvy

Máte poslední dobou náročné dny, pracovní nebo osobní problémy a potřebujete se večer v posteli co nejrychleji dostat do klidu a tvrdě usnout? Potom by měla vaše volba padnout na jednobarevné povlečení, které vás nebude rozptylovat divokými vzory a výraznými barevnými přechody. Barvu v tomto případě vybírejte tmavší tlumenou, lehkou světlou nebo třeba jemně pastelovou meruňkovou či béžovou a budete spát jako miminko. 

Trendy šedá pro letošní rok

I když je šedá v kurzu už pěkně dlouho, teď ji vyhlásil světově uznávaný Pantone Color Institute barvou tohoto roku. Šedé povlečení se dá skvěle kombinovat s jinými barvami. Vzorů je nepřeberné množství, každou další doplňující barvu šedá podtrhne a zdůrazní. Šedé povlečení volí ti, kteří jsou přiměřeně sebevědomí, a navíc jdou s dobou. Až budete vybírat, zkuste třeba báječné povlečení Pampelišky v šedém mikroplyši.

Sexy černá

Doby, kdy černá automaticky znamenala smutek jsou pryč už dávno. Černá vždycky bude in a její síla vyjadřuje sofistikovanost, odlišnost, ale pozor – také sexualitu. U nás najdete černé povlečení s tolika rozličnými vzory, že oživí každý ložnicový interiér. Industriální ložnici bude slušet třeba povlečení Dora zatímco ezoterik určitě vybere tajemnou Mandalu. Černá v ložnici je prostě pro silné osobnosti.

Oblíbená modrá

Modrá je podle průzkumů nejoblíbenější barvou vůbec a docílit jí kdysi bývalo velkým uměním. Textil této barvy si mohli dovolit jen skuteční boháči. Modré povlečení si vybírají empatičtí a vyrovnaní lidé s vnitřní harmonií. Ti, kteří mají v sobě navíc i divočejší stránky, zvolí kombinaci s jinou výraznější barvou, třeba s červenou nebo jasnou žlutou, jako objevíte na nádherném povlečení Fiora. 

Mystická fialová

Ložnice, kde najdete fialové povlečení, nejspíš patří člověku, který je duchovně a spiritualisticky založený. Tahle barva je na pomezí mezi modrým klidem a rudou divokostí, je meditační a má až hypnotické účinky. Fialové povlečení je nejen vznešené, ale povzbudí vaši představivost. Má i protistresové účinky, zvlášť třeba ve spojení s něžným vzorem motýlů na povlečení Karolína. 

Chcete najít to pravé povlečení do vaší ložnice? Ty správné barvy, odstíny, vzory a styly pro vás, navíc v různých materiálech a rozměrech, najdete na eshopu RodinneBaleni.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje