- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylVzory a typy večerních šatů

Vzory a typy večerních šatů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Společenské večerní šaty se obvykle nosí při velmi slavnostních příležitostech a nejrůznějších důležitých společenských událostech. Jsou delší než koktejlové šaty a také zahalují více pokožky, ačkoliv i ony mají občas rozparky, ve kterých můžete předvést své svůdné nohy. Některé z těchto šatů jsou ušité tak, aby byly nařasené, případně se ohýbaly ven, ale většina z nich jsou prostě lehké, rovné a splývají s Vaší postavou. Večerní šaty mají tendence ukazovat jen málo z Vašeho těla, ale i ony mohou být přitažlivé a vyzývavé. Mohou obsahovat krajkové průsvitné části, které odhalí část Vaší pokožky na kterémkoliv místě těla, případně výraznější výstřih, nebo odhalená záda. Ve většině případů jsou navržené tak, aby těsně obepínaly Vaše tělo výše, než je Váš pas a byly tak lichotivé k Vaší postavě a dokázaly schovat případné nedostatky.

Vzory večerní šatů
Protože se tyto šaty nejčastěji nosí na formální společenské akce, velmi výrazné vzory jsou obecně zapovězeny. Občas je možno vidět květinový motiv, který je vhodný v případě, že dokáže udržet formální eleganci, nebo šaty z více různých barev, ale nejběžnější jsou večerní jednobarevné šaty, případně šaty ze dvou barev, kdy druhá barva je podstatně méně výrazná, než primární barva.

Barevnost šatů
Na rozdíl od jiných typů šatů, které se běžně nosí na nejrůznější večírky a setkávání, ve večerních šatech nejsou téměř žádná barevná omezení. Ve skutečnosti je často barva šatů možnost, jak vyjádřit Vaši osobnost, nebo momentální náladu. Zatímco ve vzorech jsou společenské šaty na večer poměrně omezené, barvy je možno volit od jemných tělových až po extravagantní a výjimečné. Krom barev můžete nedostatek výrazných vzorů vyvážit též nejrůznějšími výraznými šperky, které oživí Váš celkový vzhled.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje