- Komerční sdělení -zeny
ZdravíExkluzivní metoda transplantace vlasů DHI

Exkluzivní metoda transplantace vlasů DHI

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ztráta nebo úbytek vlasů jsou velmi nepříjemnou realitou mnoha mužů, ale i žen. Dopady na sebevědomí mohou být v těchto případech extrémní, ale dobrou zprávou je, že se s takovou situací dá bojovat, a to dokonce na trvalé bázi. Díky společnosti DHI GLOBAL, která je již 50 let lídrem v oblasti transplantace vlasů, spatřila světlo světa exkluzivní metoda transplantace vlasů DHI.

Správná diagnostika vypadávání vlasů jako nutný základ

Prvním a zásadním krokem pro určení nejlepší metody v boji proti vypadávání vlasů je správná diagnostika. Aby léčba mohla být efektivní a hlavně trvalá, je třeba zjistit, co za vypadáváním či ztrátou vlasů stojí. Konzultaci u zkušených odborníků proto rozhodně neponechejte náhodě, radí dermatolog a specialista na vypadávání vlasů z kliniky ABClinic. Mimo jiné nemusíte cestovat za zákrokem do ciziny, jako tomu bylo dříve, ale můžete se objednat rovnou ke specialistům u nás.

Přímá implantace vlasů DHI

Jedná se o světově nejúspěšnější metodu transplantace vlasů. Spočívá v trojité synergii a nabízí ji pouze jedna klinika v Praze. Pokud chcete získat záruku 100% přirozeného výsledku, který vám vydrží celý život, pak určitě využijte služeb jediného exkluzivního partnera DHI Global Medical Group v ČR, kliniky ABClinic a staňte se jedním z dalších spokojených klientů, kteří podstoupili tuto unikátní metodu transplantace vlasů.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje