Najít práci nebo brigádu nemusí být snadný proces. I když jsou dnes možnosti široké, získat vysněnou pracovní pozici stojí dost námahy a chce to vytrvat. Jednou z variant, jak najít dobrý „flek“ nebo brigádu, je pracovní agentura. Tu sice využívají především studenti, ale zaregistrovat se u ní a hledat přes ni mohou klidně i všichni ostatní.

Brigády

Brigády

Pozor na spolehlivost

Některé pracovní agentury jsou spolehlivé, jiné méně, je třeba dát na reference a zjistit do dopředu detailně podmínky spolupráce, abyste nebyli rozčarováni. Pracovní agentura s dobře zapamatovatelným a jednoduchým názvem Žirafa.cz spolupracuje s různými zaměstnavateli, mezi kterými je i řada obchodních řetězců.

Nevadí vám doplňování zboží?

Práce v obchodě a nejoblíbenější brigádou a věnovat se jí mohou i důchodci nebo maminky na MD. Nejčastěji zahrnuje práci na pokladně, etiketování, vybalování nebo doplňování zboží. Nejsou třeba nějaké speciální znalosti a dovednosti, pouze píle a touha pracovat. Práci v obchodě můžete získat i jako zaměstnání na hlavní či vedlejší pracovní poměr, podle situace. V nabídce jsou samozřejmě i jiné typy prací a brigády, nejen ty v obchodních řetězcích.

  Vysněná práce, kde ji najít

Přes agenturu můžete najít brigádu třeba ihned

Pokud si chcete přivydělat, nemusí být problém najít práci ihned. Na stránce nejlepsibrigady.cz je neustále aktualizovaná poptávka po zaměstnancích či brigádnících. I když doplňování zboží není pravděpodobně vysněná činnost většiny lidí, není to práce špatná a dají se díky ní vydělat slušné peníze. Nejste-li línů, můžete při nalezení nabídky práce ihned nastoupit třeba už druhý den.

Výhody agentury, zajímavé brigády

Ve větších městech je nabídka pochopitelně bohatší a širší. Nabídka brigád záleží na lokalitě, Žirafa.cz má ale „v rukávu“ stále něco, takže pokud opravdu chcete, budete pravděpodobně při hledání úspěšní.  Agentura má řadu výhod, především zajistí veškeré formality a papírování, jako bonus bývá pojištění odpovědnosti, výplata záloh častěji než jednou měsíčně nebo příspěvky na dopravu.

 

 

Related post

Zprávy

Brigáda přes internetovou inzerci a agenturu

Služby Zprávy

Jak vám může pomoci personální agentura

Kurzy a školení Služby Zprávy

„Hledám práci“- Jak zvýšit své šance?

Comment(0)