Najít práci nebo brigádu nemusí být snadný proces. I když jsou dnes možnosti široké, získat vysněnou pracovní pozici stojí dost námahy a chce to vytrvat. Jednou z variant, jak najít dobrý „flek“ nebo brigádu, je pracovní agentura. Tu sice využívají především studenti, ale zaregistrovat se u ní a hledat přes ni mohou klidně i všichni ostatní.

Brigády

Brigády

Pozor na spolehlivost

Některé pracovní agentury jsou spolehlivé, jiné méně, je třeba dát na reference a zjistit do dopředu detailně podmínky spolupráce, abyste nebyli rozčarováni. Pracovní agentura s dobře zapamatovatelným a jednoduchým názvem Žirafa.cz spolupracuje s různými zaměstnavateli, mezi kterými je i řada obchodních řetězců.

Nevadí vám doplňování zboží?

Práce v obchodě a nejoblíbenější brigádou a věnovat se jí mohou i důchodci nebo maminky na MD. Nejčastěji zahrnuje práci na pokladně, etiketování, vybalování nebo doplňování zboží. Nejsou třeba nějaké speciální znalosti a dovednosti, pouze píle a touha pracovat. Práci v obchodě můžete získat i jako zaměstnání na hlavní či vedlejší pracovní poměr, podle situace. V nabídce jsou samozřejmě i jiné typy prací a brigády, nejen ty v obchodních řetězcích.

  Top 5 filmu na téma casino s top herci

Přes agenturu můžete najít brigádu třeba ihned

Pokud si chcete přivydělat, nemusí být problém najít práci ihned. Na stránce nejlepsibrigady.cz je neustále aktualizovaná poptávka po zaměstnancích či brigádnících. I když doplňování zboží není pravděpodobně vysněná činnost většiny lidí, není to práce špatná a dají se díky ní vydělat slušné peníze. Nejste-li línů, můžete při nalezení nabídky práce ihned nastoupit třeba už druhý den.

Výhody agentury, zajímavé brigády

Ve větších městech je nabídka pochopitelně bohatší a širší. Nabídka brigád záleží na lokalitě, Žirafa.cz má ale „v rukávu“ stále něco, takže pokud opravdu chcete, budete pravděpodobně při hledání úspěšní.  Agentura má řadu výhod, především zajistí veškeré formality a papírování, jako bonus bývá pojištění odpovědnosti, výplata záloh častěji než jednou měsíčně nebo příspěvky na dopravu.

 

 

Related post

Služby

Personální agentura Žirafa.cz – partner při hledání zaměstnání

Služby

Úřad práce, není čeho se bát

Služby

Vysněná práce, kde ji najít

Comment(0)