- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak vybrat správné oblečení na cesty

Jak vybrat správné oblečení na cesty

-

- Komerční sdělení -aktuality

marandy

Je jedno, jestli je zima nebo léto. Každé ráno řeší rodiče dětí otázku: „Do čeho to dítě obléknu?“ Pokud se právě teď v teplých letních dnech chystáte s dětmi na dovolenou nebo je posíláte na tábor či k babičce, je třeba vědět pár zásad, abyste jim sbalily kvalitní a funkční oblečení.

Vhodné oblečení pro děti

Je velmi důležité, aby dítě neprochladlo, když se udělá špatné počasí. Proto byste mu měly přibalit kvalitní dětské oblečení pro chladné dny. Ideální jsou teploučké mikiny, dlouhé rifle a šusťákové bundy, které jsou ideální do dešťového dne. Naopak na teplé dny jim sbalte trička s krátkým rukávem, kraťasy případně malým slečnám sukýnky nebo šaty. Do batůžku jim také přidejte plavky, aby si mohly užít vodního dovádění.

Aby měly nohy v suchu a v teple

Když je pěkně, postačí dětem úžasné mulesky, které jsou velmi pohodlné a dostupné v barvách pro malé slečny i velké kluky. V chladných dnech, kdy je venku mokro a nečas by však dětské nožky měly být v suchu a teple. Je důležité jim přibalit dostatek bavlněných ponožek, které jsou pro tak malé nožky ideální, jsou prodyšné a noha se jim nebude v ponožkách potit. Přibalit nesmíte zapomenout i pevnou a kvalitní obuv Superfit, která jim dobře padne na nohu a budou v ní moci chodit nejenom na dlouhé túry nebo procházky. Boty jsou vyrobené za spolupráce odborníků a dětských ortopedů, proto jsou tak velmi oblíbené v celé Evropě.

Ať si děti vyberou

Pokud chcete mít jistotu, že děti nebudou chodit v mikinách během teplých dnů a naopak. Sestavte jim kombinace na různé počasí, které zabalíte do jednotlivých vakuových pytlů, které označíte třeba symbolem (sluníčko – pěkné počasí, mráček – zataženo a chladno, kapky – déšť). Mějte na každé počasí alespoň dvě různé varianty, aby si mohly vybrat, kterou chtějí. Dětem se bude líbit, když budou mít nakreslené, pro jaké počasí dané oblečení mají, a vy budete mít jistotu, že se vám nevrátí z tábora nachlazené.

Myslete na drobnou výbavu

Především pro malé dobrodruhy nezapomeňte sbalit do batůžku pár důležitých drobností jako je lupa, baterka, mapa a něco dobrého k snědku.

Až děti odjedou, máte čas na nákupy

Právě teď je nejlepší doba na nákup nové výbavy na zimu. Nyní nabízejí výrobci spoustu slev, takže dětská zimní souprava nemusí stát hromadu peněz, ale najdete ji za zvýhodněnou cenu. Musíte myslet na to, že děti rostou, proto jim ta loňská určitě už nebude a je lepší ji koupit zavčasu, než pak dlouho hledat levné ceny kvalitního oblečení.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje