Těhotenská móda

Těhotenská móda

Dozvěděla jste se tu krásnou zprávu, že jste těhotná? Gratulujeme! Každá žena by se v těhotenství měla věnovat sama sobě, tak moc, jak to jen jde. Je důležité cítit se příjemně a pohodlně. Doma můžete být v teplácích a vytahaném tričku, co ale dělat, když máte vyrazit ven?

Elegantní těhotenská móda

Módní značky samozřejmě myslí i na těhotné ženy, a tak vám toto období velmi usnadňují. Základem ženského šatníku jsou často trička a kalhoty. S rostoucím bříškem po čase zjistíte, že už jsou vám nějaké těsné. To znamená, že je nejvyšší čas jít nakupovat!

Nebojte se, že neseženete kalhoty či vaše oblíbené rifle. Stejně jako těhotenské kraťasy, všechny tyto kousky disponují bavlněným pásem, který překryje vaše bříško a vy i váš drobeček jste tak krásně v teple. Pás je pružný, a proto si klidně vystačíte i s jedním párem kalhot na celých 9 měsíců!

Těhotenská móda

Pokud máte ráda módu a módní oblečení, pak se vyřádíte při výběru krásných halenek a košil i při výběru těhotenské módy. Najdete mezi nimi jak vzorované, například s květinami či pruhy, tak v jednodušším stylu a jednobarevné.

  Společenské a plesové šaty si vyberte podle postavy

Luxusní těhotenská móda

A co k halence? Pokud ne kalhoty, tak sukni! Co taková nonšalantní elegantní sukně až k zemi? S letním opálením budete vypadat jako řecká bohyně. Určitě oceníte rozparky po bocích, které vás zeštíhlí a poskytnou svobodu pohybu. Nebo vyzkoušejte sukně po kolena, ať už v tulipánovém střihu, nebo klasickém. Všechny jsou z elastických a měkkých materiálů, abyste se cítila vždy skvěle.

tehotenska-moda

Chystáte se do divadla nebo na oslavu? Tak to vám nesmí chybět luxusní šaty pro zvláštní příležitosti. Pokud oceňujete pohodlí, eleganci a zároveň máte ráda atypické střihy, zvolte krásné krémové šaty. Jestliže jste romantický typ, anebo se tak zrovna cítíte, pak vás nadchnou šaty s květinovým vzorem v kombinaci s bílou barvou, které podtrhnou vaši ženskost a jemnost.

Z bohaté nabídky luxusní těhotenské módy si zajisté vybere každá z vás!

Related post

Děti Móda a Styl

HappyMum – luxusní těhotenské oblečení

Móda a Styl

Těhotenská móda

Comment(0)