- Komerční sdělení -zeny
Rady a Návody5 rad, jak konečně mít vysněnou postavu!

5 rad, jak konečně mít vysněnou postavu!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete postavu, se kterou konečně budete spokojená? Jenže patříte k těm, co se tak trochu vymlouvají a o cvičení či změně životního stylu jen mluví? Přestaňte s tím a nadělte si ještě letos pod stromeček úspěch v podobě prvních viditelných výsledků na zdokonalení vašeho těla! Stačí, když dodržíte 5 cenných rad!

1. Buďte v tom „sama“

Říká se, že je lepší začít cvičit s kamarádkou, protože se budete motivovat. Pravda to sice je, jenže hrozí, že to kamarádka začne flákat a tím stáhne zpět k neaktivitě i vás. Snažte se tedy cvičit z vlastního přesvědčení a s kamarádkou si zasportujte jen občas, když na to obě budete mít náladu.

2. Posilujte!

Posilování je perfektní, protože se při něm spaluje tuk a současně dochází k růstu svalové hmoty, takže se postava poměrně rychle vytvaruje do žádaných křivek. Aby byl proces rychlý a správný, je potřeba poslouchat rady trenéra. Poskytuje je i dvojnásobný Mistr České republiky v kulturistice Lukáš Osladil, který momentálně působí ve fitness Praha.

3. Najděte si druhý

Nezůstávejte jen u jednoho sportu, z cvičení se nesmí stát rutina. Začněte se věnovat několika aktivitám, příjemnou změnou jsou třeba svižné procházky. Když se budete procházet zimní krajinou, posílíte si i imunitní systém. Doma zase můžete cvičit jógu nebo pilates.

4. Jezte střídmě

Pro hubnutí i růst svalové hmoty jsou velice důležité bílkoviny. Abyste jich měla dostatek, zařaďte do jídelníčku ryby, mléčné výrobky, drůbeží a červené maso, ořechy a luštěniny. Dbejte i na příjem vlákniny, vitamínů a minerálních látek. Naopak se vyvarujte tučným jídlům, sacharidy jíst můžete, ale je lepší je konzumovat ráno, abyste je přes den spálila. Tipy, jak ideálně nastavit jídelníček při tréninku najdete v tomto článku.

5. Odpočívejte

Vaše tělo dostane zabrat, aby nebolelo, hýčkejte ho. Naučte se chodit na masáže, dopřejte si vždy jeden den odpočinku. Blahodárné účinky má také solárium Praha. Tělo se v něm krásně prohřeje a uvolní.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje