Naučte se používat Q-bags, protože dobrou kávu si nikdy nevychutnáte, pokud je instantní. Ve zrychlené době plné spěchu je celkem pochopitelné, že instantní káva je stále hodně oblíbená. Má rychlou přípravu, ale pokud se jedná o chuť a kvalitu, není to opravdu nic moc. Vesměs je instantní káva připravována z kávových zrnek dost podřadné kvality, těžce byste u nich dohledali jejich původ. Velmi podobnou, ale také dražší variantou nízké kvality jsou kávové kapsle.

Víte ale jak se ona instantní káva přesně vyrábí? Z upražených kávových zrn se uvaří káva, následně se zbaví vody a to, co vám pak vznikne, je ona instantní směs. Bude vám stále instantní káva chutnat, když víte, že vlastně pijete podruhé uvařenou kávu, a to i když jste si ji zrovna doma zalili poprvé?

Q-bags je opravdová káva a skutečné pohodlí

Q-bags je nejnovějším vysoce inovativním příspěvkem k tomu, abyste si mohli kdykoliv vychutnat výborný šálek kávy. Vysoce kvalitní káva je balená do jednotlivých sáčků, plněných prvotřídní mletou směsí kávy Arabica Sumatran Mellow. Díky tomu si můžete šálek aromatické čerstvé kávy připravit velmi rychle opravdu kdykoliv během dne. Jak se tato káva připravuje? Stačí pouze sáček Q-bags otevřít, zavěsit jej na šálek, a přes filtr je přelít horkou vodou.

Káva je známá po celém světě a je pokládána za jeden z nejvíce používaných společenských nápojů. Navíc je káva také velmi osobní záležitost, většinou si ji vychutnáváte v klidu a o samotě, nebo v okruhu svých dobrých přátel. Q-bags dovede pozvednout tyto vzácné okamžiky se šálkem kávy a udělat z nich majestátní okamžiky, na které se budete vždy těšit.

Zapomeňte na spoustu přístrojů, na které vám doma sedá prach. Zapomeňte na dlouhý úklid po přípravě kávy. Řekněte jednoznačné ne všem instantním kávám. Dopřejte si tu intimní chvilku, kdy jste jen vy, Q-bags a opojné charakteristické aroma čerstvě připravené kávy.

Q-bags je vysoce kvalitní káva

  • 100% Grade 1 Coffea arabica
  • hygienické a zdravotně nezávadné jednotlivě balené sáčky
  • vysoce komfortní a zábavně snadné použití
  • bez přístroje, spousty nádobí a velkého nepořádku
  • Q-bags jsou ideální volbou pro použití doma, v kanceláři, na dovolené, v hotelovém pokoji i v kempu. Tedy kdekoliv a kdykoliv

Post by admin

Related post

Gourmet Recepty Zprávy

Příprava kávy ve french pressu

Trendy

K polední pauze šálek dobré kávy z nápojových automatů na kávu

Comment(0)