- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyŠkoda Octavia třetí generace za méně než tisíc korun...

Škoda Octavia třetí generace za méně než tisíc korun na den?

-

- Komerční sdělení -aktuality

V solidní a zároveň levné autopůjčovně to není žádný problém! Zánovní vozy staré jen pár let, výborný technický stav a přátelské jednání. To vše byste u levné autopůjčovny hledali jen stěží, ale naštěstí existují výjimky potvrzující pravidlo – levná autopůjčovna Global Rent sídlící v Praze.

Široká nabídka moderních osobních vozů převážně koncernu naleznete celkem na dvou místech v Praze. Na ulici Náchodská v Praze 9 a na ulici Třebohostická na Praze 10. Pokud by vám ale nevyhovovala ani jedna z poboček, není vůbec žádný problém vozidlo přistavit na vámi udanou adresu. Jak celý proces probíhá? Jednoduše vyberete vozidlo, které chcete zapůjčit a které nejlépe vyhovuje vaším požadavkům. Od malé Škody Citigo, přes větší Volkswagen Golf nebo Škoda Fabia až po vozy Škoda Octavia a Volkswagen Multivan. Levná autopůjčovna neznamená jen nízké ceny a nízkou kvalitu služeb. Maximální vstřícnost, se kterou jsou vozidla pro zákazníky rezervována, je výsledkem odbornosti personálu s osobním přístupem. Každé vozidlo tak bude ve vynikajícím technickém stavu, vždy vyčištěné a s příslušenstvím se kterým si vyberete. Jelikož není účelem levné autopůjčovny v Praze získat od klienta maximální obnos a komplikovat mu rezervaci, je kauce při zápůjčce na několik hodin 0 Kč (slovy nula korun českých).

obrazek_octavia

Chcete si půjčit užitkové vozidlo na několik málo hodin? Levná auto půjčovna dodávek myslí i na tuto možnost. K dispozici je několik užitkových vozů značky Ford, Peugeot a Fiat ve všech karosářských variantách. Můžete si půjčit malou dodávku, která převeze pouhých 12 m3 nákladu, nebo větší která zvládne až 17 m3 nákladu. Pokud se pohybujete v gastronomickém průmyslu, jistě vás potěší možnost zapůjčení dodávky s chladírenskou zástavbou. Potraviny tak převeze z jednoho konce republiky na druhý vždy čerstvé a bez zbytečného riskování.  Stejně jako u osobních automobilů je levná autopůjčovna dodávek vybavena zánovními jen několik málo let starými vozy ve skvělém technickém stavu.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje