- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiSvět dětskýma očima

Svět dětskýma očima

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každé malé dítě potřebuje svůj prostor, kde si bude hrát, číst a kde se bude cítit dobře. Aby se dobře cítilo, je zapotřebí, aby bylo jeho místo útulné, čisté a veselé.

„Vstupte dovnitř“

Jak oživit dětský pokojík? Postýlka, nábytek, hračky už jsou na svém místě, ale pořád tomu něco chybí? Zkuste dětské samolepky na zeď nebo dětské tapety na zeď. V Pidisvětě najdete nepřeberné množství. Přibližte oblíbené hrdiny vašim ratolestem podle věku. Dětské samolepky porostou s nimi. Výhodou je, že je snadno sundáte a nezůstanou vám po nich žádné stopy. Můžete je dávat na různá místa, je to jen na vás. Dětské samolepky na nábytek drží pevně úplně stejně jako dětské samolepky na stěnu.

Spěte sladce

Hlavní místo v dětském pokojíčku je jistě postýlka. I ta se dá zútulnit, a to výběrem dětského povlečení, různými doplňky, jakou jsou kapsáře, visací hračky na postýlky anebo hracími kolotoči. Dětské povlečení do postýlky je potřeba vybírat pečlivě. Pidisvět vás provede přehlídkou povlečení. Změřte si postýlku. Které je vhodné právě pro vás? Dětské povlečení 135×100, dětské povlečení 135×200 nebo dětské povlečení 140×200? Kromě těchto klasických rozměrů existují další možnosti výběru v atypických rozměrech. Motivy na dětském povlečení jsou různorodé, veselé i pohádkové. Na své si přijdou malé princezny s Minnie či v ledovém království, anebo malí princové s autíčky či Spidermanem.

Okno do pokoje

Okno každé místnosti je vlastně pohledem do interiéru. Neposledním doplňkem pokojíku jsou dětské záclony a dětské závěsy. Motivy závěsů do dětského pokoje se různí. Vybírejte podle celkově laděného pokojíku, podle barev, podle povlečení i nábytku. Způsob připevnění je dvojí, buď na závěsovou tyč či pomocí žabek. Závěsy se dají přizpůsobit rozměrům vašeho okna.

Vyberte s Pidisvětem, co potřebujete. Nabídka je opravdu nemalá.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje