- Komerční sdělení -zeny
ZdravíLaserová epilace s LightSheer Duet

Laserová epilace s LightSheer Duet

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ať už jde o malá místečka, jako je třeba oblast nad horním rtem, nebo o celé nohy, laserová epilace je v rozkvětu. Pomalu přicházíme na to, jak je to báječný pohodlný sen, a lasery jsou navíc stále šikovnější a účinnější.

Jednou z nejpokročilejších hvězd moderní epilace je přístroj LightSheer Duet.

V čem je laserová epilace s LightSheer Duet jiná?

Možná také znáte nějakou ženu, která laserovou epilaci podstoupila a nebyla ani vzdáleně spokojená. Ani po 10 ošetřeních nebyly nohy dokonale hladké, možná jí laser dokonce podráždil pokožku a vše bylo zkrátka na velké míle vzdálené krásnému snu o dokonalé hladké pokožce.

Před pár lety to bylo poměrně obvyklé. U levnějších přístrojů můžete stále podobně narazit. Ale moderní lasery typu LightSheer Duet už nabízí úplně jinou zkušenost s laserovou epilací.

LightSheer Duet byl vyvinut v Americe a pracuje na inovativní bázi vakuové akcelerace. Vakuový nástavec nejen umožňuje rychlejší a efektivnější práci laseru, působí i na spící chloupky a mění jejich strukturu. Již po dvou ošetřeních jsou vaše zbylé chloupky světlejší a tenčí. Celkově klesá počet potřebných ošetření (a jsou i mnohem rychlejší).

Podráždění pokožky se nemusíte bát vůbec, tento tip laserové epilace je velice šetrný a vhodný i pro citlivou pleť.

Kolik ošetření je potřeba? Existují jiné vhodné přístroje?

Počet ošetření je individuální. Jde o to, že vždy nějaké chloupky „spí“, proto se epilace musí opakovat. Laser LightSheer Duet při epilaci působí sice i na tyto chloupky, několik opakování vás však pro dokonalý výsledek nemine.

Kromě tohoto laseru můžeme doporučit i podobně fantastický Motus AX Moveo. Jaká laserová epilace by byla nejlepší právě pro vás? Záleží na typu vaší pleti.

Objednejte se do estetické kliniky Altos v Praze, kde vám nejen skvěle poradí naši zkušení dermatologové, ale také vám nabídneme výhodný věrnostní program se slevami až 50 %. Objednejte se na nezávaznou konzultaci a zjistěte víc.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje