Je známo, že pekařství PAUL přichází stále s nějakými novinkami, které vám návštěvu tohoto tradičního podniku ještě víc zpříjemní. Na jaro 2020 si pro vás připravili soutěž, kde můžete soutěžit o hodnotné ceny.

Není žádným tajemstvím, že jednou z nejprodávanějších lahůdek v tomto pekařství jsou makronky a minimakronky. Lahodné těsto z mandlové mouky a bílků společně s krémovou náplní je něco, co si téměř nikdo při návštěvě pekařství nenechá ujít.
Navíc se během jarního období na pultech kromě klasických příchutí objeví i 3 nové. Konkrétně jde o makronky s lahodnou chutí slaného karamelu, passion fruit a pistáciovo čokoládovou.

V období od 3. března do 4. května budete moci při koupi jakékoli minimakronky nebo dárkového balení minimakronek soutěžit o skvělé ceny. Každý týden se vylosují 3 výherci. První místo bude odměněno luxusní kabelkou Furla Metropolis, druhé místo dárkovou kartou v hodnotě 2.000,- a třetí umístěný se může těšit na kartu v hodnotě 1.000,-. 

Makronky, dnes již známé po celém světě, jsou skvělou pochoutkou s nezaměnitelnou chutí. Sušenky z mandlové mouky a bílků, slepené lahodným krémem si zamiloval nespočet lidí. S nápadem slepit sušenky krémem přišel ovšem až slavný cukrář Pierre Desfontaines, a to téměř až o 3 století později od jejich vzniku. Do té doby měly podobu pouze jednotlivých sušenek. Dnes patří mezi nejoblíbenější ty s vanilkovým, čokoládovým či pistáciovým krémem. Na výběr jich je ovšem nespočet, proto si určitě každý najde svou oblíbenou příchuť, kterou si zamiluje.

  Muffiny - perfektní svačinka už po staletí

Post by admin

Comment(0)