- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJarní soutěž s makronkami v pekařství PAUL

Jarní soutěž s makronkami v pekařství PAUL

-

- Komerční sdělení -aktuality

Je známo, že pekařství PAUL přichází stále s nějakými novinkami, které vám návštěvu tohoto tradičního podniku ještě víc zpříjemní. Na jaro 2020 si pro vás připravili soutěž, kde můžete soutěžit o hodnotné ceny.

Není žádným tajemstvím, že jednou z nejprodávanějších lahůdek v tomto pekařství jsou makronky a minimakronky. Lahodné těsto z mandlové mouky a bílků společně s krémovou náplní je něco, co si téměř nikdo při návštěvě pekařství nenechá ujít.
Navíc se během jarního období na pultech kromě klasických příchutí objeví i 3 nové. Konkrétně jde o makronky s lahodnou chutí slaného karamelu, passion fruit a pistáciovo čokoládovou.

V období od 3. března do 4. května budete moci při koupi jakékoli minimakronky nebo dárkového balení minimakronek soutěžit o skvělé ceny. Každý týden se vylosují 3 výherci. První místo bude odměněno luxusní kabelkou Furla Metropolis, druhé místo dárkovou kartou v hodnotě 2.000,- a třetí umístěný se může těšit na kartu v hodnotě 1.000,-. 

Makronky, dnes již známé po celém světě, jsou skvělou pochoutkou s nezaměnitelnou chutí. Sušenky z mandlové mouky a bílků, slepené lahodným krémem si zamiloval nespočet lidí. S nápadem slepit sušenky krémem přišel ovšem až slavný cukrář Pierre Desfontaines, a to téměř až o 3 století později od jejich vzniku. Do té doby měly podobu pouze jednotlivých sušenek. Dnes patří mezi nejoblíbenější ty s vanilkovým, čokoládovým či pistáciovým krémem. Na výběr jich je ovšem nespočet, proto si určitě každý najde svou oblíbenou příchuť, kterou si zamiluje.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje