- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiŠkolka Praha je pro nás investicí, která se vyplatila

Školka Praha je pro nás investicí, která se vyplatila

-

- Komerční sdělení -aktuality

O tom, jak je složité, sehnat mateřskou školku pro své dítě jsme donedávna s mužem pouze jen, četli v novinách či občas něco zahlédli v televizi. Na vlastní kůži jsme ovšem boj o umístnění naší Aničky do takovéhoto zařízení, zažili až letos, kdy měla nastoupit do své první školky. Která je ta správná školka? Praha nabízí sice nespočet možností, ovšem většina z nich nemá vůbec žádnou úroveň a nebála bych se říci, jakým právem se vůbec opovažují, nazývat se školkou. Domnívali jsme se, že tento problém nebudeme muset řešit, jelikož bydlíme v hlavním městě a že se tak nedostatek zařízení pro děti týká spíše menších měst a obcí, opak byl ovšem pravdou. Dobrá místa ve školkách si rodiče drží zuby nehty a já se jim nedivím, po tom, co jsem já, i můj muž viděli na vlastní oči v několika zařízeních. Nyní je již vše v naprostém pořádku, jelikož jsme pro Aničku sehnali místo, které si každý den nemůže vynachválit.

Mateřské školky Praha a naše několikaměsíční trápení

Boj, o ty opravdu dobré mateřské školky Praha je ohromně velký. Po šesté návštěvě nevábně vypadající školky, jsme i my pochopili proč. Pedagogický personál je totiž často složen z děvčat, které práce s dětmi spíše unavuje, než baví a rozvíjet v nich jejich charakteristické rysy se jim mnohdy opravdu nechtělo. O výuce jazyků či dalších aktivitách pro děti ani nemluvě. Výlet jednou za rok, byl pro ně až moc a chodit s nimi na nějaké akce a hrát s nimi hry? Proč by měli? Téměř s pláčem jsem tak odcházela z jedné mateřinky do druhé a propadala zoufalství, které trvalo několik měsíců. Jenže poté jsme narazili na školku ProFamily a Anička si jí sama po své první návštěvě zamilovala. Dokonce je jí tam tak dobře, že mnohdy ani nechce jít domů a raději by si hrála se svými novými přáteli dlouho do večera.

Školka, ve které jsou děti opravdu šťastné

Prioritní pro nás při hledání samozřejmě bylo, aby byla školka místem, kde bude naše Anička opravdu šťastná a to se nám podařilo. Zábavné hodiny angličtiny s rodilým mluvčím jí dávají mnohem více, než jen úžasnou slovní zásobu a o hodinách strávených s koňmi na farmě, kam pravidelně chodí se školkou, ani nemluvím. Dokonce náš poklad začal hrát i na flétnu, jelikož paní učitelka viděla v Aničce potenciál a měla pravdu, je vynikající a den ode dne dělá úžasné pokroky. Jsem na ni nesmírně hrdá.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje