- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPusťte barvy do své kuchyně

Pusťte barvy do své kuchyně

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud si říkáte, jak změnit vzhled Vaší kuchyně, máme pro Vás jednoduchý tip – pusťte do Vaší  kuchyně barvy. Není nutné malovat ani kupovat nové skříňky, velký rozdíl udělají i nové barevné doplňky nebo barevné spotřebiče. Ideální volbou, jak rozzářit vzhled vaší kuchyně jsou designové spotřebiče italské značky SMEG. Nabízí malé kuchyňské spotřebiče v moderním retro stylu nebo limitovaných návrhářských edicích, určené pro ty nejnáročnější zákazníky. Vše v trendy pastelových barvách i těch moderních nadčasových. Výhradní zastoupení SMEG v České Republice a na Slovensku získala společnost Potten & Pannen – Staněk.

Do povědomí zákazníků se značka SMEG zapsala především ikonickými retro ledničkami FAB28, v posledních letech však firma vstoupila i do segmentu malých spotřebičů. Jejich design pokračuje na retro vlně 50. let a mezi zákazníky se těší obrovské popularitě. Samotný výtvarný návrh malých spotřebičů vytvořili přední italští designéři Matteo Bazzicalupo a Raffaella Mangiarotti z Milánského studia Deepdesign. Na designu limitovaných edic spotřebičů se pak podíleli i přední módní návrháři světové značky Dolce & Gabbana.

Kromě mnoha ocenění za design sbírají malé spotřebiče SMEG první místa i ve spotřebitelských testech, a to především díky inovativním materiálům a kvalitní konstrukci. 

Filozofie značky SMEG (Technology with style) je v souladu s konceptem společnosti Potten & Pannen – Staněk. Ta je na českém a slovenském trhu garantem prémiového kulinářského vybavení a v její nabídce naleznete výrobky pouze těch nejkvalitnějších značek. „Velice nás těší, že jsme se stali výhradními zástupci značky SMEG na českém a slovenském trhu. Pro Potten & Pannen – Staněk je toto partnerství rozhodně jedním z nejdůležitějších kroků za uplynulých 15 let,“ říká Pavel Staněk, jednatel společnosti. 

Tak jako u jiných značek, které společnost Potten & Pannen – Staněk na náš trh doposud uvedla, je již nyní jasné, že značka SMEG má na našem trhu velkou budoucnost. Nadčasový retro design kolekce 50’s style i limitovaná edice Sicily is my love od Dolce & Gabbana slaví úspěchy po celém světě, své místo v kuchyni si jistě brzy najde i mezi českými a slovenskými zákazníky.

Produkty značky SMEG budou k dispozici od 1. srpna ve všech kamenných prodejnách. Objednávky bude zároveň možné provést i prostřednictvím e-shopu  www.popasta.cz

Mohlo by se vám líbit

Jóga a wellness: Perfektní spojení pro tělo i mysl

V dnešním uspěchaném světě hledáme způsoby, jak najít vnitřní klid a udržet si zdraví těla. Jóga a wellness společně...

Účinný efekt omlazení s Fotona 4D liftingem a procedurou Vector Lift

Hledáte účinný prostředek v boji proti stárnutí pokožky a nechcete podstoupit invazivní metodu, která by byla nejen bolestivá, ale...
- Komerční sdělení -zpravy

Vánoční pečení na Rohlik.cz: z božích surovin za boží ceny

Kdo by nemiloval vánoční cukroví! A samozřejmě není lepší než to vlastnoručně namíchané, vyválené a upečené. Na Rohlíku vám servírujeme ty...

Už jste četli?

Jóga a wellness: Perfektní spojení pro tělo i mysl

V dnešním uspěchaném světě hledáme způsoby, jak najít vnitřní...

Účinný efekt omlazení s Fotona 4D liftingem a procedurou Vector Lift

Hledáte účinný prostředek v boji proti stárnutí pokožky a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje