- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPusťte barvy do své kuchyně

Pusťte barvy do své kuchyně

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud si říkáte, jak změnit vzhled Vaší kuchyně, máme pro Vás jednoduchý tip – pusťte do Vaší  kuchyně barvy. Není nutné malovat ani kupovat nové skříňky, velký rozdíl udělají i nové barevné doplňky nebo barevné spotřebiče. Ideální volbou, jak rozzářit vzhled vaší kuchyně jsou designové spotřebiče italské značky SMEG. Nabízí malé kuchyňské spotřebiče v moderním retro stylu nebo limitovaných návrhářských edicích, určené pro ty nejnáročnější zákazníky. Vše v trendy pastelových barvách i těch moderních nadčasových. Výhradní zastoupení SMEG v České Republice a na Slovensku získala společnost Potten & Pannen – Staněk.

Do povědomí zákazníků se značka SMEG zapsala především ikonickými retro ledničkami FAB28, v posledních letech však firma vstoupila i do segmentu malých spotřebičů. Jejich design pokračuje na retro vlně 50. let a mezi zákazníky se těší obrovské popularitě. Samotný výtvarný návrh malých spotřebičů vytvořili přední italští designéři Matteo Bazzicalupo a Raffaella Mangiarotti z Milánského studia Deepdesign. Na designu limitovaných edic spotřebičů se pak podíleli i přední módní návrháři světové značky Dolce & Gabbana.

Kromě mnoha ocenění za design sbírají malé spotřebiče SMEG první místa i ve spotřebitelských testech, a to především díky inovativním materiálům a kvalitní konstrukci. 

Filozofie značky SMEG (Technology with style) je v souladu s konceptem společnosti Potten & Pannen – Staněk. Ta je na českém a slovenském trhu garantem prémiového kulinářského vybavení a v její nabídce naleznete výrobky pouze těch nejkvalitnějších značek. „Velice nás těší, že jsme se stali výhradními zástupci značky SMEG na českém a slovenském trhu. Pro Potten & Pannen – Staněk je toto partnerství rozhodně jedním z nejdůležitějších kroků za uplynulých 15 let,“ říká Pavel Staněk, jednatel společnosti. 

Tak jako u jiných značek, které společnost Potten & Pannen – Staněk na náš trh doposud uvedla, je již nyní jasné, že značka SMEG má na našem trhu velkou budoucnost. Nadčasový retro design kolekce 50’s style i limitovaná edice Sicily is my love od Dolce & Gabbana slaví úspěchy po celém světě, své místo v kuchyni si jistě brzy najde i mezi českými a slovenskými zákazníky.

Produkty značky SMEG budou k dispozici od 1. srpna ve všech kamenných prodejnách. Objednávky bude zároveň možné provést i prostřednictvím e-shopu  www.popasta.cz

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje