Chcete obdařit své blízké něčím unikátním k výročí jejich svatby? Rádi byste udělali radost svým partnerům a partnerkám v rámci dlouhodobého společného vztahu? V takovém případě rozmýšlejte s rozvahou, protože dárek by měl dělat především radost a stát se věčnou památkou.

Lahve vína a podobné záležitosti jsou jistě ohranou a velice nudnou záležitostí. Vždyť kulaté výročí svatby s přesným rokem je pouze jediné za život a proto si zaslouží něco výjimečného a působivého. Jestliže neustále tápete, přinášíme vám praktický tip, jež má široké upotřebení.

Keramické cedulky nejrůznějšího typu

Ať už jde o svatby či jakákoliv jiná důležitá výročí, určitě se zaměřte na netradiční keramické cedulky. Působivý dárek, jenž se stane individuální záležitostí v tomto ohledu a bude zdoben kupříkladu vlastním nápisem nebo jmény obdarovaných.

Keramické cedulky mohou nabývat všemožných podob.

·  Domeček s nápisem

·  Keramické srdíčko

·  Dědeček s babičkou držící v ruce cedulku s rokem výročí svatby

·  Oválná cedulka s nevěstou a ženichem

·  Vítací cedulka s rybou a mnohé další

  Jak si poradit s výběrem pobytu pro vás oba?

Na první pohled nenápadnou keramickou cedulku povznesete na daleko vyšší úroveň, než si kdo myslí.

Originální dárek, jak se patří

Lpěte při obdarování svých známých, přátel či rodinných příslušníků na netradičnost. Postarejte se o to, že vždy půjde jen o originální dárek například v podobě keramické cedulky. Jejich bohatý a pestrý výběr s možností vlastního textu si lze objednat na internetovém portálu keramika-andreas.cz, kde se vám dostane prvotřídní kvality a zajímavých cen.

Keramické cedulky mohou zdobit vstupní dveře, interiéry domů, chalup a mnohá další místa. Potěšte své blízké tím nejlepším dárkem. Vytvořte nesmrtelnou vzpomínku na konkrétní výročí svatby či jinou významnou událost.

Keramické cedulky zaujmou naprosto každého, o tom nemějte pochyb.

Comment(0)