Bez angličtiny si zavíráte vrátka k mnoha zajímavým a finančně lépe ohodnoceným pracovním pozicím! Angličtinu navíc využijte i na cestách. Neumíte anglicky, ale chtěla byste? Že vám slovíčka nelezou do hlavy a gramatika je pro vás nepochopitelná? Myslíte si, že se anglicky snad nikdy nenaučíte? Omyl! Pokud se budete učit s hypnózou, zvládnete angličtinu brzy na jedničku!

Nejmodernější metoda výuky

Kurzy angličtiny s hypnózou jsou převratnou novinkou, která usnadňuje cestu za znalostí cizího jazyka každému, kdo má o cizí řeči zájem. Autorem speciálních kurzů je Libor Činka, přední odborník na dosahování nadstandardních výkonů, v oblasti hypnoterapie, metodách rychločtení a také v oblasti rozvíjení superpaměti. Díky bohatým zkušenostem Libora Činky jsou jeho kurzy nastaveny tak, že se každý jejich absolvent naučí rychle ovládat angličtinu bez biflování. Učení má netradiční formu a zažijete při něm i spoustu zábavy. V kurzech se pracuje hlavně s prožitky, díky kterým dochází k rychlému osvojení slovíček a gramatiky.

svet-zeny.cz_cetros_cz_01

Aktuálně jsou v nabídce 2 kurzy. Je to angličtina pro začátečníky a chronické nemluviče, druhý je Kurz Angličtina s hypnózou pro mírně pokročilé. Oba kurzy se konají v Praze. Pořádá je společnost CETROS, s.r.o. Místem konání je učebna na adrese Pod Hájkem 406/1, Praha 8.

  Kupte si levné letenky do celého světa

Na kurz je možné se přihlásit online. Nevíte, který zvolit? Vyzkoušejte si vaši znalost angličtiny v tomto online testu.

Dostupné i online!

Zaujaly vás tyto kurzy, ale máte to do Prahy daleko? Nemusíte smutnit. Pro mimopražské jsou připraveny kurzy angličtiny online. Otevírají se vždy 1x až 2x v roce. Základ kurzu tvoří výuková videa, díky kterým si snadno rozšíříte slovní zásobu a naučíte se mluvit.

Začněte se angličtinu učit co možná nejdříve. S kurzy od Libora Činky je to snadnější, než si myslíte! Více informací najdete na cetros.cz.

Comment(0)