- Komerční sdělení -zeny
BydleníFiltrovanou vodu kdykoliv během dne díky novému vodnímu filtru...

Filtrovanou vodu kdykoliv během dne díky novému vodnímu filtru BRITA On Tap

-

- Komerční sdělení -aktuality

Praha, 27. srpna 2019 – Pro filtrovanou vodu nyní stačí pouze otevřít vodovodní kohoutek. Společnost BRITA, německý expert na filtraci vody, představuje nový vodní filtr BRITA On Tap. Systém je nastaven přímo na kuchyňský vodovodní kohoutek, což umožňuje mít přefiltrovanou vodu kdykoliv během dne. Díky rychlosti filtrace a dlouhé životnosti produkt zaručuje navíc i uživatelský komfort. Mimořádně praktická jsou tři možná nastavení filtru: proud filtrované vody, proud nefiltrované vody a nefiltrovaná vodní sprcha. Zbývající kapacitu filtru pak ukazuje digitální displej. 

L:\ACCOUNTS\Potten&Pannen\Akce\Brita TK\BRITA On Tap - flashka\2019_OnTap_inUseFilter_Perspective.jpg

Nový vodní filtrační systém BRITA On Tap je určený pro všechny milovníky jednoduchých řešení. Filtr se nasazuje na vodovodní kohoutek a je vysoce účinný díky inovativním dutým filtračním vláknům. Filtrační kazeta BRITA On Tap vám vyčistí vodu na tři až čtyři měsíce – za předpokladu konzumace 5–7 litrů za den. 

Jeden systém, tři vodní funkce

BRITA On Tap nabízí hned tři různé funkce. Pro vaše pohodlí si můžete nastavit proud filtrované vody, proud nefiltrované vody nebo nefiltrovanou vodní sprchu. Nastavení těchto funkcí je jednoduché. Stačí pouze nastavit páčku filtru a otevřít vodovodní kohoutek. Pokud máte funkci filtrace vypnutou, voda proteče kolem filtru. Máte-li filtraci vody nastavenou, voda projde filtrační kazetou a poteče druhým výstupem. Ten je vyjímatelný a snadno se udržuje.

Dokonalejší filtrace díky dutým filtračním vláknům 

Filtrační kazeta BRITA On Tap kombinuje tři různé filtrační technologie. 

  1. Iontoměničové vlákno redukuje těžké kovy, například olovo.
  2. Aktivní uhlí odstraňuje chemikálie způsobující špatnou chuť vody či její zápach (například chlór), zároveň odstraňuje i pesticidy a herbicidy.*
  3. Membrána z dutých vláken filtruje částice větší než 1 µm (například mikroplasty) a 99,99 % bakterií.* Jak to funguje? Membrána obsahuje, podobně jako síto, velké množství miniaturních pórů a tím zabraňuje proniknutí částic větších než 1 µm do vody.

Minerály, jako je hořčík nebo vápník, zůstávají zachovány.

*Pokud jsou v kohoutkové vodě přítomné.

Jednoduché používání a snadná instalace

Voda proudí filtrační kazetou rychlostí zhruba 1,6 litrů za minutu. Rychlý mechanismus je tak ideální pro domácnost nebo kanceláře, které mají velkou spotřebu vody. Jedna kazeta vyčistí zhruba 600 litrů, což odpovídá tří až čtyřměsíční spotřebě vody při denním výdeji 5–7 litrů. Okamžitý přehled nad kapacitou vodního filtru vám zajistí digitální displej, který ukazuje zbývající počet litrů. Kromě jednoduchého používání je snadná i samotná instalace produktu, stačí jej pomocí adaptéru nasadit na vodní kohoutek. V balení jich naleznete celkem 5, filtr BRITA On Tap se tak bude hodit na většinu standartních kohoutků.  

Nový vodovodní filtrační systém BRITA On Tap (v balení s jednou filtrační kazetou) a náhradní filtrační kazety jsou dostupné v obchodech Potten & Pannen a na e-shopu pottenpannen.cz za 1 599 Kč.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje