- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiChcete zhubnout bez námahy? Je tu řešení!

Chcete zhubnout bez námahy? Je tu řešení!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mnoha z nás se během života postupně mění. Ať už tou změnou myslíme, změnu účesu, líčení, nebo přehodnocení svého šatníku. Bohužel se také stává, že například těhotenství, menopauza, nebo stresové životní situace mohou mít na svědomí i vzhled naší postavy. Pár kil navíc jistě nikomu nepřidá na sebevědomí a mnohdy i tři kila jsou velice obtížně dolů. Jistě většina z nás již vyzkoušela různé metody hubnutí, ale efekt nikdy nebyl ideální. Například drastické diety zapříčiní rychlý úbytek naší váhy, ale hladovět dlouho vydrží jen málokdo a proto se časem objeví takzvaný JOJO efekt, kdy kila, která jsme shodily, máme opět zpátky i s bonusem nějakého toho tuku navíc. Odborníci a výživový poradci tvrdí, že vyvážení zdravá strava a pohyb dokážou zázraky, ale buďme upřímné, kolik z nás má čas několikrát do týdne navštěvovat fitness centra? Obzvlášť v dnešní uspěchané době, kdy se vracíme domů až večer, kde nás čeká druhá směna a to péče o děti a rodinu. Pokud hledáte jednoduché řešení, čtěte z vesela dál.

Solucel legíny

 

Legíny Solucel na hubnutí a proti celulitidě

legíny
legíny

Legíny Solucel jsou revolučním řešením s nejednou výhodou! Díky jedinečnému složení legíny zajišťují bakteriostatické vlastnosti, které stimulují krevní oběh a podporují tak látkovou výměnu ve vašem těle. Jinak řečeno legíny zajistí aktivní lymfo-drenážní a odtučňovací mikromasáže, kterými se vaše postava modeluje sama a bez zdlouhavého cvičení! Kombinace stříbra, mědi a uhlíku vetkaných společně s jemnou bavlnou, zajistí pohodlné a příjemné nošení.

Při dlouhodobém a pravidelném užívání, se můžete těšit z výsledků již za neuvěřitelných pět týdnů! Vaše kila půjdou sama dolů i celulitida bude zřetelně eliminovaná. Legíny můžete pohodlně nosit během dne pod oblečením, nebo v nich jít i spát. Je důležité je využívat minimálně 8 hodin denně, aby efekt byl co nejzřetelnější.

Pokud byste nějaké to kilo rády zakamuflovaly ihned, nemusíte na nic čekat! Legíny Solucel perfektně zmodelují a vytvarují postavu a opticky zmenší a vyhladí bříško, hýždě i stehna. Na výběr máte hned z několika variant. Nadkolenní legíny s nízkým, nebo vysokým pasem, nebo legíny až ke kotníkům pro formování celé postavy.

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje