- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiChcete zhubnout bez námahy? Je tu řešení!

Chcete zhubnout bez námahy? Je tu řešení!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mnoha z nás se během života postupně mění. Ať už tou změnou myslíme, změnu účesu, líčení, nebo přehodnocení svého šatníku. Bohužel se také stává, že například těhotenství, menopauza, nebo stresové životní situace mohou mít na svědomí i vzhled naší postavy. Pár kil navíc jistě nikomu nepřidá na sebevědomí a mnohdy i tři kila jsou velice obtížně dolů. Jistě většina z nás již vyzkoušela různé metody hubnutí, ale efekt nikdy nebyl ideální. Například drastické diety zapříčiní rychlý úbytek naší váhy, ale hladovět dlouho vydrží jen málokdo a proto se časem objeví takzvaný JOJO efekt, kdy kila, která jsme shodily, máme opět zpátky i s bonusem nějakého toho tuku navíc. Odborníci a výživový poradci tvrdí, že vyvážení zdravá strava a pohyb dokážou zázraky, ale buďme upřímné, kolik z nás má čas několikrát do týdne navštěvovat fitness centra? Obzvlášť v dnešní uspěchané době, kdy se vracíme domů až večer, kde nás čeká druhá směna a to péče o děti a rodinu. Pokud hledáte jednoduché řešení, čtěte z vesela dál.

Solucel legíny

 

Legíny Solucel na hubnutí a proti celulitidě

legíny
legíny

Legíny Solucel jsou revolučním řešením s nejednou výhodou! Díky jedinečnému složení legíny zajišťují bakteriostatické vlastnosti, které stimulují krevní oběh a podporují tak látkovou výměnu ve vašem těle. Jinak řečeno legíny zajistí aktivní lymfo-drenážní a odtučňovací mikromasáže, kterými se vaše postava modeluje sama a bez zdlouhavého cvičení! Kombinace stříbra, mědi a uhlíku vetkaných společně s jemnou bavlnou, zajistí pohodlné a příjemné nošení.

Při dlouhodobém a pravidelném užívání, se můžete těšit z výsledků již za neuvěřitelných pět týdnů! Vaše kila půjdou sama dolů i celulitida bude zřetelně eliminovaná. Legíny můžete pohodlně nosit během dne pod oblečením, nebo v nich jít i spát. Je důležité je využívat minimálně 8 hodin denně, aby efekt byl co nejzřetelnější.

Pokud byste nějaké to kilo rády zakamuflovaly ihned, nemusíte na nic čekat! Legíny Solucel perfektně zmodelují a vytvarují postavu a opticky zmenší a vyhladí bříško, hýždě i stehna. Na výběr máte hned z několika variant. Nadkolenní legíny s nízkým, nebo vysokým pasem, nebo legíny až ke kotníkům pro formování celé postavy.

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje