- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKdyž si nevíte rady s výběrem dárku

Když si nevíte rady s výběrem dárku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud jste jen trošku v kontaktu s okolním světem, pomalu ale jistě na vás doléhá vánoční atmosféra a co nevidět budete pohlceni ve víru nákupů a vymýšlení ideálních darů pro své blízké.

Začněte raději už dnes.

Dvakrát měř, jednou řež

Rozhodně byste neměli pořizování dárků nechat na poslední chvíli. Většinou se totiž tento fakt do výběru daru promítne a dotyčný pozná, že jste tomu přemýšlení „zas tak moc nedali“. Proto si najděte raději pár chvil u šálku čaje před spaním, již teď se začátkem adventu. Sepište si všechny osoby, které chcete obdarovat. Ke každému si poznamenejte jeho záliby, oblíbené barvy nebo i typ darů, které sám pořizuje. I tento faktor totiž může ukázat, jaký styl dárků dotyčnému udělá největší radost. Takže i pro pořizování dárků se určitě vyplatí věnovat více času přípravě a rozmýšlení, ušetří vám to totiž následně čas i energii při samotném nákupu.

Koníčky – záchranná vesta každého bezradného ježíška

Určitě nejlepší a nejjistější je hledat ve vodách zálib člověka, kterého chcete obdarovat. A nemusí to být jen volnočasové aktivity, ale i oblíbené věci, kterými si dotyčný zpříjemňuje život, ať už jde třeba o kávu, čaj, svíčky, či dlouhé koupele.

Pokud obdarovávaný je spíše domácí typ, má akční zaměstnání a ve volném čase si přeje jen chvíli v klidu oddechnout, ideální volbou budou jistě knížky. A pokud by obdarovanou měla být žena, vsaďte na romány. U nich se totiž odreaguje, pobaví a třeba i maličko popláče.

Jedním z nich je například autorka Petra Kropáčová. Sehnat můžete již tři její díla. Prvním je kniha „Prkna, co znamenají život, ve které najdete vše, co od správného románu čekáte. Tato první kniha je protknuta nádechem atmosféry dob dávno minulých, díky průběžnému glosování děje úryvky z divadelních her. A to dodává této knize, i jejímu volnému pokračování „Prkna, co znamenala smrt“, něco, co v jiných knihách nenajdete. Něco, co vás příjemně překvapí.

Třetí knihou, kterou do dárkového balíčku můžete také zařadit, má název „Pravidla života“. Najdete v ní vše, včetně toho, s čím se možná někdy potýkal každý z nás – s touhou udělat něco jinak a vybočit ze zajetých kolejí, navzdory názoru okolí.

Dále hledat již nemusíte. A pokud chcete své milé milovnici četby udělat ještě větší radost, přiložte k balíčku ještě tabulku luxusní čokolády, aromatickou svíčku, nebo třeba krabičku kvalitního čaje. Dárek tak již bude zcela bezchybný.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje