- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiZdravé Vánoce

Zdravé Vánoce

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vybrat dárek, který udělá skutečně radost, není kolikrát jednoduché. Celý rok přemýšlíme a když jsou Vánoce za dveřmi, začínáme panikařit a často koupíme něco, čím neuděláme takovou radost, jakou jsme chtěli. Pokud chcete být letos originální a věnovat vaším blízkým něco, co prakticky využijí, je pro vás nabídka od české společnosti Fine Gusto to pravé.

Určitě se ve vašem okolí najde někdo, kdo by rád změnil svůj životní styl, ale večer si neodpustí brambůrky, či slané tyčinky. Právě těm můžete udělat radost a darovat jim pod stromeček vánoční kolekci toho nejlepšího ze sušeného masa. Jedná se o pochoutku, která obsahuje mnoho důležitých živin pro naše tělo a navíc si ji oblíbíte pro nefalšovanou masovou chuť. Je vhodná jako rychlá svačinka, se kterou ušetříte mnoho času, protože jerky už není třeba nijak upravovat.

V kolekci je jak klasické maso, ať už krůtí nebo hovězí s různými příchutěmi, tak například i snack bary. Jedná se o tyčinky ze sušeného masa, které se vejdou i do té nejmenší kabelky či kapsy. Samozřejmě nechybí ani trail mix, neboli směs, ve které jsou kromě sušeného masa i ořechy, semínka a sušené ovoce. Díky tomu svému tělu dopřejete vlákninu, zdravé tuky a mnoho bílkovin, a to se vám za to odmění tím, že bude šlapat jak hodinky.

Takže pokud chcete obdarovat sportovce, někoho kdo chce zapracovat na své figuře, nebo jen dopřát svým blízkým zdravější alternativu večerního mlsání, je sušené maso od společnosti Fine Gusto tou správnou volbou.

Speciální vánoční balení je k dostání na stránkách www.finegusto.cz

Tereza Kulíková

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje