- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDarujte let balonem, klidně na Vánoce!

Darujte let balonem, klidně na Vánoce!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Let balonem

S blížícími se Vánoci mnozí pociťují nedostatek nápadů na originální dárky. Nabízí se darovat obvyklé věci, jako je kosmetika, jídlo, alkohol… Co takhle darovat zážitek, tedy něco netradičního, s čím zazáříte? Na dar ve formě poukazu na let balonem vaši blízcí rozhodně nezapomenou. A nemusí jít vlastně ani o dar pro člena vaší rodiny! Překvapte kolegu, šéfa, kamarádku, nebo obdarujte sami sebe!

Jak lze létat balonem?

Mít hlavu v oblacích, to už není žádná prázdná fráze. S Ebalon.cz lze mít opravdu hlavu v oblacích, a to hned několika způsoby. Vybrat můžete třeba klasiku, tedy hodinovým letem nad zvolenou lokalitou. Proletět se však můžete například nad Prahou, je však nutné počítat s tím, že let trvá dvě až tři hodiny. Zvolíte-li kotvený let balonem, nemusíte se bát, že vás vítr odnese až za hranice. Nejedná se o volný let jako v předchozích případech, i tak si lze ovšem užít krásný výhled ze sta metrů nad zemí. Jako další alternativa se nabízí privátní let balonem, který se rovná tomu klasickému s tím rozdílem, že pasažéři se všichni znají a vybírají si sami konkrétní místo startu.

Let balonem však můžete zkombinovat se seskokem z balonu. Může jít o ještě netradičnější zakončení adrenalinového zážitku!

Jak to celé probíhá let balonem?

Rádi byste darovali let balonem? Projděte si s námi celý průběh této akce, abyste lépe odhadli, komu tento dárek udělá radost. Vše začíná na startovací louce, kterou si lze do určité míry zvolit. Mezi vybrané lokality patří Karlštejn, Český ráj, Hora Říp nebo Křivoklátsko. Než se začne něco dít, instruktor všechny zúčastněné seznámí s létáním balonem, jak vše bude probíhat a poučí všechny o bezpečnosti.

Poté mají pasažéři možnost přihlížet stavění balonu, a když je vše hotovo, přichází start. Nejdříve se balonem vystoupá do výšky 800 m, poté se zvolna klesá na 200 m. Při letu je možné občerstvit se, jsou zde připraveny chlazené nealkoholické nápoje. Po přistání však přichází přípitek chlazeným sektem, na oslavu úspěšného letu. Poté už přichází předání pamětních listů a úklid balonu.

Tak co myslíte, zvládne si tento zážitek užít vaše kolegyně, maminka, nebo se obdarujete sami? Až si to promyslíte, obraťte se na Ebalon.cz, kde najdete všechny potřebné informace o létání, rezervacích letu a jsou zde i fotodokumentace, nad kterými se můžete kochat, než přijde váš let.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje