- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylKdyž sportovní oblečení, tak Kilpi v severském stylu

Když sportovní oblečení, tak Kilpi v severském stylu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Možná i vy znáte značku kvalitního sportovního oblečení Envy, které bylo k dostání za příznivou cenu a příjemně se nosilo. Zdá se vám, že z pultů zmizelo? To jste si všimli správně, a má to své důvody. Firma funguje dále, ale rozhodla se změnit strategii, ještě více zatlačit na kvalitu výrobků a představuje se nově pod jménem Kilpi.

Kilpi splní i ty nejnáročnější požadavky

Značka Kilpi je zaměřena na zimní a outdoorové oblečení, které ochrání před nepřízní počasí a navíc má slušivé střihy. Doba pokročila a požadavky jsou stále náročnější. Proto je třeba zdokonalovat technologii a stále vyvíjet nové materiály. „Kilpi“ znamená finsky „štít“, a tento název přesně vystihuje i záměr výrobců. Oblečení vás výborně ochrání a budete se v něm cítit skvěle. Nechybí ani lyžařské a snowboardové bundy.

Oblečení, které zahřeje a bude vám slušet

Nabídka je jak pro sportovce, outdoorové nadšence a milovníky zimy, tak i pro běžné lidi, kteří shánějí oblečení pro volný čas a každodenní nošení. Motto této finské značky je: „Testováno severem, prověřeno lidmi.“ Oblečení má skvělé materiály, barvy a střihy, přitom se hodí i do drsnějších podmínek a stále vám to bude slušet. A to jsou požadavky dnešních zákazníků, samozřejmě společně s tím, aby oděv dlouho vydržel.

Na zimu i na léto

Kilpi ale samozřejmě nemá pouze oblečení do zimy. V nabídce najdete slušivá trička s krátkým rukávem nebo polokošile. Skvěle se přizpůsobí vaší postavě, díky obsahu spandexu poskytují komfort a padnou v odpovídající velikosti každému. Kvalitních triček není nikdy dost, vynosit se dají po celý rok. Podobně je tom s mikinami, ty rovněž patří k celoročním stálicím v našem šatníku. Mikiny Kilpi zahřejí, jsou skvělou horní vrstvou v chladnějších letních dnech nebo večerech, a v zimě je obléknete pod bundu.

Bunda Kilpi- skvělá investice

Co se týče bund, ty jsou hlavním tahákem této značky. Bunda od Envy byla už dříve zárukou dobré koupě, a co se značka přejmenovala, platí to o to více. Je libo outdoorovou bundu, kterou vynosíte celoročně, nebo zimní bundu, která obstojí i v náročných podmínkách? Lyžařské bundy Kilpi zase hřejí a zároveň jsou optimálně přizpůsobeny pro pohyb. V nabídce nechybí ani slušivé kabáty sportovního stylu.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje