Možná i vy znáte značku kvalitního sportovního oblečení Envy, které bylo k dostání za příznivou cenu a příjemně se nosilo. Zdá se vám, že z pultů zmizelo? To jste si všimli správně, a má to své důvody. Firma funguje dále, ale rozhodla se změnit strategii, ještě více zatlačit na kvalitu výrobků a představuje se nově pod jménem Kilpi.

Kilpi splní i ty nejnáročnější požadavky

Značka Kilpi je zaměřena na zimní a outdoorové oblečení, které ochrání před nepřízní počasí a navíc má slušivé střihy. Doba pokročila a požadavky jsou stále náročnější. Proto je třeba zdokonalovat technologii a stále vyvíjet nové materiály. „Kilpi“ znamená finsky „štít“, a tento název přesně vystihuje i záměr výrobců. Oblečení vás výborně ochrání a budete se v něm cítit skvěle. Nechybí ani lyžařské a snowboardové bundy.

Oblečení, které zahřeje a bude vám slušet

Nabídka je jak pro sportovce, outdoorové nadšence a milovníky zimy, tak i pro běžné lidi, kteří shánějí oblečení pro volný čas a každodenní nošení. Motto této finské značky je: „Testováno severem, prověřeno lidmi.“ Oblečení má skvělé materiály, barvy a střihy, přitom se hodí i do drsnějších podmínek a stále vám to bude slušet. A to jsou požadavky dnešních zákazníků, samozřejmě společně s tím, aby oděv dlouho vydržel.

  Levné kojenecké oblečení

Na zimu i na léto

Kilpi ale samozřejmě nemá pouze oblečení do zimy. V nabídce najdete slušivá trička s krátkým rukávem nebo polokošile. Skvěle se přizpůsobí vaší postavě, díky obsahu spandexu poskytují komfort a padnou v odpovídající velikosti každému. Kvalitních triček není nikdy dost, vynosit se dají po celý rok. Podobně je tom s mikinami, ty rovněž patří k celoročním stálicím v našem šatníku. Mikiny Kilpi zahřejí, jsou skvělou horní vrstvou v chladnějších letních dnech nebo večerech, a v zimě je obléknete pod bundu.

Bunda Kilpi- skvělá investice

Co se týče bund, ty jsou hlavním tahákem této značky. Bunda od Envy byla už dříve zárukou dobré koupě, a co se značka přejmenovala, platí to o to více. Je libo outdoorovou bundu, kterou vynosíte celoročně, nebo zimní bundu, která obstojí i v náročných podmínkách? Lyžařské bundy Kilpi zase hřejí a zároveň jsou optimálně přizpůsobeny pro pohyb. V nabídce nechybí ani slušivé kabáty sportovního stylu.

Comment(0)