- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodySjednoťte své zážitky z dovolené či záběry z dětství...

Sjednoťte své zážitky z dovolené či záběry z dětství vašeho dítěte do poutavého videoklipu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Analogové fotoaparáty s klasickým filmem se s příchodem prvních digitálních prototypů začaly vytrácet jako pára nad hrncem. Přestože tištěné fotografie mají neopakovatelné kouzlo, do popředí se začaly prodírat namísto tradičních dřevěných rámů takzvané digitální rámečky. A s tímto trendem jdou ruku v ruce kamerové záznamy. Pakliže jste natáčeli narození svého dítěte, jeho první krůčky a první vyřčená slova, bylo by půvabné spojit jednotlivé záznamy do atraktivního videoklipu.

Možná jste strávili čtrnáct dní na Srí Lance, kde kolem vás volně pobíhala zvířata pro tuzemskou přírodu nepředstavitelná. Digitální zážitky z takové dovolené si jistě rádi uchováte a čas od času se na ně podíváte.

Abyste nelistovali nesetříděnými fotografiemi a kamerovými záznamy, doporučujeme vytvořit si tematické videoklipy. A když zrovna dostanete chuť podívat se na dětství svého potomka, nic vám v tom nebrání.

Vy fotíte a natáčíte, VIDEOZÁŽITEK střihá a zpracuje

Ačkoliv internet nabízí nepřeberné množství bezplatných programů pro zpracování videí, většinou jsou funkčně omezené. A zplodit vzpomínkové video bez znalosti problematiky by byl nadlidský výkon. Jestliže jsou vám termíny jako vizuální efekt či animace cizí, nemáte cit pro design a neumíte pracovat s efekty, doporučujeme práci přenechat profesionálům.

Dovolujeme si vám představit moderní službu VIDEOZÁŽITEK, kterou nabízí profesionálové v oblasti zpracování videí a fotografií. Nespornou výhodou je, že vše vyřídíte prostřednictvím internetu. Stačí zaslat materiály a vyčkat na zpracovaný videozážitek. A pokud nemáte dostatek časového prostoru pro selekci nejlepších záběrů, můžete zaslat vše a specialista za vás provede třídění a výběr vhodných záznamů.

Služba VIDEOZÁŽITEK zpracuje vaše amatérské záběry do profesionálního videa, kterým zpečetíte vzpomínky na dovolenou či dětství svého dítěte. Výsledná cena se odvíjí od počtu konečných videozážitků a od toho, zda požadujete třídění záznamů po společnosti či nikoliv.

Bezpečnost vašich dat je na prvním místě

Do společnosti VIDEOZÁŽITEK byste měli vložit plnou důvěru, neboť diskrétnost je jedna z jejích hlavních hodnot. Fotografie či videa se neobjeví nikde jinde na internetu a po zpracování videozážitků jsou data vymazána. A nadchne vás, že první připomínkování je zcela zdarma.

Se službou VIDEOZÁŽITEK se vaše zážitky stanou opakovatelné.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje