Chcete na obchodní jméno své firmy, co možná nejlépe upozornit své potencionální zákazníky? Máte nedostatek psacích potřeb na svém pracovním stole či vám polovina z nich vypověděla službu hned pár dní po nákupu? V tom případě spojte příjemné s užitečným a pořiďte si do své firmy kovové propisky, které bude zdobit vyryté logo vaší společnosti. Potěšíte tak nejen sebe kvalitními psacími potřebami, ale i své spolupracovníky, kterým tímto praktickým dárkem jistě uděláte radost. V žádné správné firmě nesmí chybět stoh propisek, které si naleznou své uplatnění na každém pracovním stole.

Levné, nápadité a funkční

Myslíte si, že když jsou naše propisky cenově dostupné, musí se zákonitě jednat o levný produkt? Opak je pravdou. Naše kovové propisky jsou funkční, osobité a při nejmenším praktické. Již nikdy tak nebudete marně hledat píšící tužku na svém stole, jelikož budete mít hned několik svých firemních v záloze.

Vyberte si způsob rytí reklamního sloganu či obchodního jména

Pokud se rozhodnete pořídit si psací potřeby z našeho sortimentu, můžeme vám nabídnout hned dva způsoby rytí vašeho obchodního jména či sloganu, který vaší práci vystihuje. Jednou z variant je vyrytí jména vaší firmy pomocí laseru anebo se můžete spolehnout na další osvědčenou možnost, kterou v sobě skýtá tamponový tisk. Obě dvě varianty vám zaručí, že na jméno vaší společnosti rozhodně nikdo nezapomene.

Skvělý reklamní tah

Nejen o Vánocích si vaší podřízení zaslouží malou pozornost podniku, kterou mohou být právě tyto praktické kancelářské potřeby, jenž se hodí mít vždy po ruce. Naopak tímto praktickým pomocníkem můžete své podřízené obdarovat v průběhu celého roku. Kromě jiného si můžete být jisti i tím, že pokud tímto drobným dárkem čas od času potěšíte některého ze svých obchodních přátel, můžete si být nadmíru jisti, že na váš firemní název jen tak někdo nezapomene, což zvýší vaše prodeje o několikanásobek.

Post by admin

Related post

Služby zboží

Reklamní předměty

Comment(0)