- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJarní TV tipy: sexuální otrokyně i kontroverzní papež

Jarní TV tipy: sexuální otrokyně i kontroverzní papež

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jaro už je v plném proudu, ale chladné večery ještě stojí za to strávit v teple domova. V televizi najdete širokou nabídku seriálů, ať už jste milovnice dokumentů, romantiky nebo detektivek. Máme pro vás tipy na ty nejlepší, které vás chytnou a nepustí. Nechte se inspirovat pravdivými i smyšlenými příběhy plnými emocí, strachu a napětí. V dubnu si navíc jako zákaznice O2 TV máte možnost vyzkoušet širokou nabídku seriálů zdarma – o víkendu od 20. do 22. dubna najdete v O2 TV volné vysílání kanálu HBO 3 a od 13. do 29. dubna ochutnávkový kanál FilmBox Premium HD.

Dokumentární snímek Jane

Na kanálu National Geographic určitě stojí za vidění dokument Jane. Hlavní hrdinkou seriálu je žena, která odhalila tajemství původu člověka. Přijde vám, že už jste o ní slyšeli? Máte pravdu. Jane Goodall je jednou z nejuznávanějších výzkumnic šimpanzů. Nyní se objevuje v životopisném dokumentu, kde uvidíte její doposud nezveřejněné záznamy z divoké Tanzanie.

Příběh sexuální otrokyně

Pokud jste spíše fanynky dramatu se špetkou sci-fi, pak je pro vás ideální americký seriál z produkce HBO Příběh služebnice. Ten se odehrává v budoucnosti v totalitní společnosti na území Spojených států. Lidstvo je na pokraji vymření a vláda přistoupila k drastickému řešení – z posledních plodných žen udělat sexuální otrokyně s cílem zalidnit znovu svět. Hlavní hrdinka Offred (Elizabeth Moss) je ale rozhodnutá se nenechat zlomit.

Kontroverzní seriál z církevního prostředí

Kromě záchrany lidstva můžete sledovat kontroverzní seriál Mladý papež. Pokud vám není cizí zpochybňování církve v bestsellerech Dana Browna, pak vás určitě zaujme i oscarový Jude Law jako hlavní představitel papeže Pia XIII. První americký papež v historii je rozporuplná postava, která si nepřipouští důsledky svého rozvázanějšího chování. Sledovat jej můžete na kanále FilmBox Premium HD v rámci dubnové akce od 13. do 29. dubna zdarma.

Svět, ve kterém se splní všechny vaše touhy

Víkend, kdy najdete v O2 TV zdarma kanál HBO3, si nenechte utéct maraton první série seriálu Westworld, který se stal historicky nejúspěšnější řadou z produkce HBO. V rámci akce stihnete i předpremiéru druhé série. Westworld pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi. Na fanouškovské stránce věnované filmům ČSFD.cz ji hodnotitelé udělili štědrých 85 % a zároveň se stal 129. nejoblíbenějším seriálem.

Vzdělávání pomocí příběhů

Pokud máte pocit, že sledováním seriálů byste akorát marnila čas, zkuste vzdělávací seriál GÉNIUS, se kterým si připomenete životy nejvýznamnějších postav historie. První série zasvěcená Einsteinovi byla nominována na deset cen Emmy a sledovalo ji přes 45 milionů diváků po celém světě. Nová řada pojednává o Pablu Picassovi a naleznete ji na programu National Geographic od 22. dubna.

Že je to opravdu pestrá nabídka? Souhlasíme, tak sáhněte po ovladači, svého muže pošlete sledovat O2 TV Sport do jeho oblíbené hospůdky nebo ke kamarádovi a vy si v klidu vychutnejte svůj oblíbený seriál.

Picture 019

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje