- Komerční sdělení -zeny
Bydlení3 snadné způsoby, jak se zbavit stresu

3 snadné způsoby, jak se zbavit stresu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Aktuální životní styl většiny z nás je, ať chceme nebo ne, velmi stresující. Jsme plní neklidu a úzkosti a toužíme po jednodušším a vyváženějším životě. 88 % z nás dokonce uvažuje o změně životního stylu. Co takhle začít nepatrnou, snadnou změnou, která by nám pomohla tento stres lépe zvládat? Přinášíme vám tři jednoduché tipy, jak na to.

Pusťte k sobě přírodu

Uspěchaný životní styl způsobuje, že většina z nás touží po tom strávit více času venku. Říkáte si, kde na to ale máte brát čas? Není nic jednoduššího, než tuto aktivitu zařadit do své každodenní rutiny. Využijte cestu na oběd a vezměte to tentokrát přes park nebo vystupte cestou domů o zastávku dřív a projděte se kolem řeky nebo osvětlenými ulicemi večerního města. Uvidíte, že stačí opravdu málo a vaše tělo i duše vám poděkují.

Zasaďte semínko štěstí

Pokud si nemůžete dovolit ani pět minut na procházku v přírodě, pozvěte ji k sobě domů, do své kanceláře, do svého života. Obklopte se rostlinami, jejich přítomnost je totiž uklidňující. Je jedno, jestli zvolíte řezané květiny, trvalky v květináči, sukulenty či kaktusy. Jejich přítomnost na pracovním či jídelním stole, policích nebo jen tak na zemi, je skvělý způsob, jak být aspoň trochu součástí přírody. Navíc péče o ně vás alespoň na chvíli odpoutá od každodenního hektického tempa.

Vytvořte si smyslový ráj

Povolejte na pomoc vůně. Vůně, které vás obklopují doma nebo vás provázejí na každém kroku ukryté na vašem oblečení. Všechny mají tu sílu vám pomoct na chvíli utéct pryč od stresu a uspěchanosti, uklidnit vás, vybavit si příjemné vzpomínky a na pár vteřin vás přenést na jiné místo.  Kde se vám pro zajímavost vždy zaručeně zlepší nálada? Evropané nejvíce hovoří o mořském pobřeží (70 %), o zahradě (62 %) a městském parku (55 %). Vůně inspirované těmito místy můžete nyní mít i u vás doma, a to díky nové řadě aviváží Lenor Inspired By Nature.

Lenor Inspired by Nature – Shea Butter – pečující vůně inspirovaná výtažkem ze semen Máslovníku afrického – bambuckého másla. Bílé pižmo a jantar vytvářejí sametový dotek na vašem oblečení.

Lenor Inspired by Nature – Deep Sea Minerals – svěží a uklidňující vůně s mořskými elementy inspirovaná ostrovy ve Středozemním moři.

Lenor Inspired by Nature – Silk Tree Blossom – strhující vůně inspirovaná okrasnou květinou Albízií růžovou. Příjemné dřevité elementy poskytují jemný pocit na vašem oblečení.

Doporučená maloobchodní cena aviváží Lenor Inspired by Nature je 69,9 Kč (750 ml), 119,9 Kč (1380 ml). Cena se může u jednotlivých prodejců lišit.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje