Hledáte způsob, jakým zaujmout vaše milované? Nechcete neustále kupovat alkohol či nosit květiny, ale chcete opravdu ohromit? Zkuste naše kvalitní šperky za rozumnou cenu, kterými rozhodně nezklamete.

gen__vyr_1052DSC_0204

Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Najdete u nás všechny druhy šperků z rozličných materiálů a všech cenových hladin, avšak rozhodně se nemusíte bát, že byste za své peníze nedostali kvalitní šperk. Všechny naše stříbrné a ocelové šperky jsou pečlivě kontrolovány, aby nemohlo dojít k žádnému neočekávanému poklesu kvality. Naše šperky pochází od ověřených dodavatelů z celého světa – z Mexika, Thajska a Číny i Řecka nebo Itálie. Naši dodavatelé jsou léty prověřeni a v žádném případě se nemusíte obávat šuntů či nekvalitních materiálů.

gen__vyr_1053DSC_0209

Naše společnost se na trhu pohybuje více než 15 let – poprvé jsme s prodejem šperků začali již v roce 2000. Od té doby jsme náš sortiment podstatně rozšířili, a najdete u nás jak šperky ze stříbra či z chirurgické oceli, tak třeba i náramky z různých pravých kamenů. Každý z materiálů má své výhody a nevýhody, proto je důležité vybírat pečlivě a s rozvahou. Také záleží, pro jakou příležitost šperky kupujete – vašemu partnerovi se nejspíše nebude líbit to samé, co vašich prarodičům.

  Společenské a plesové šaty si vyberte podle postavy

Stříbrné řetízky, prsteny a jiné cennosti jsou největší sázka na jistotu. Obdarovanému ukážete, že vám na něm opravdu záleží, přitom ale neutratíte balík. Nevýhodou stříbra je však jeho nízká tvrdost, díky čemuž je náchylné k poškrábání a odřeninám. Řešením je koupit šperk z chirurgické oceli. Ta je oproti stříbru podstatně odolnější, naprosto neškodná pro lidskou pokožku, a navíc si udržuje drahocenný vzhled.

Ať si ovšem koupíte jakýkoliv šperk, můžete si být jisti, že máte co dočinění s ověřenou kvalitu za dostupnou cenu.

Related post

Trendy

Exotické šperky a jejich podmanivá krása

Móda a Styl

Jaký šperk by neměl chybět ve vaší šperkovnici?

Móda a Styl Trendy

Šperky jsou ctností každé ženy

Comment(0)