- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyCo na sebe kvalitní? Kožené kabelky od Emotys.cz

Co na sebe kvalitní? Kožené kabelky od Emotys.cz

-

- Komerční sdělení -aktuality

O modré se říká, že to je dobrá barva. Určitě znáte: modrá je dobrá. Sama o sobě navádí pocit pohody a proto se lidé rádi obklopují modrou barvou. Platí to i ve vašem šatníku. Co byste si tedy měli do svého šatníku přinést v modré barvě?

Džíny

Samozřejmě. Modré džíny musí být. K tomu nějaký bílý top, nebo pokud jste zastánkyní čistě klasické elegance, tak volte bílou halenku nebo košili. Je to základ, který by měla mít každá žena ve svém šatníku a alespoň jednou v životě si to obléci. Je to opravdu nadčasový kousek, ve kterém budete nejen dobře vypadat, ale budete se v něm i dobře cítit.

Kožená kabelka

Pořídit si koženou kabelku v modré barvě je opravdu nutnost. Vyskočte z klasického davu černé linie kožených kabelek a pořiďte si místo ní tmavomodrou koženou kabelku. Udělejte něco na vašem outfitu jiné, oživte ho modrou barvou. Právě tmavomodrá kožená kabelka vás donutí vnést do vašeho outfitu jiné barvy než klasickou černou. A o to přece jde. Trochu vynikat z davu.

Boty

Proč volit boty v modré barvě? Jednoduchá odpověď. Jelikož si pořídíte koženou kabelku v modré barvě, tak sáhněte po nejčastější a nejoblíbenější kombinaci a to ladit boty a kabelku v jednom tónu. Právě zde ukážete, že nezvolíte klasickou v podobě černé, ale vyniknete za pomoci modré barvy. Můžete volit lodičky, mokasíny či polobotky. Je to úplně jedno. Styl je už na vás, barva je dána.

Punčošky

Víme, že rady nosíte černé punčošky, protože krásně zvýrazní štíhlost našich nohou a opticky něco uberou. Podobnou funkci ale plní i tmavomodré punčošky. Proto vám je v našem výběru modré barvy opravdu doporučujeme, protože chceme, abyste byla výrazná a ne jen ve své oblíbené černé. Právě modrá vás donutí nad vaším outfitem uvažovat. Možná to nebude lehký oříšek, ale řekneme vám, pokud si vezmete modré punčošky a zvolíte k nim černou sukni, tak vám postavu zvýrazní ještě víc.

Milé dámy, tyto 4 základní věci považujeme za ty, které byste si měli určitě v modré barvě pořídit. Není to jen čistě doporučení, spíše bychom to upřesnili a nazvali povinnost každé dámy, která se o módu zajímá a zároveň nosí pohodlné a snadno kombinovatelné věci, které stojí za to.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje