- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiAby vás nepotrápila invaze blech v domě

Aby vás nepotrápila invaze blech v domě

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ať už dovolíte svému čtyřnohému mazlíčkovi vlézt za vámi i do postele, nebo patříte k těm přísnějším pejskařům, kteří nastavují pevnější mantinely, jedno je jisté. Pokud si váš pejsek přinese z procházky v kožíšku blechy, je otázkou času, kdy se tito parazité uvelebí ve vaší posteli, na vaší sedačce, v kobercích a ve všech dalších částech domu. Děsí vás to? Pak udělejte důležitý krok. Ochraňte vašeho pejska pipetou Fypryst a budete mít od blech pokoj. Až 95% bleší populaci v domácnosti se soustřeďuje v prostředí, mimo psa, na kterém je pak zbylých 5%. To je informace alarmující a objasňuje, proč, když pejska vykoupeme a blech na chvíli zbavíme, se na něm za chvíli objeví další. Fypryst působí na blechy na psovi i v prostředí, takže boj vyhrajete.

Fypryst
Fypryst

Co je Fypryst?

Fypryst jsou přípravky v populární formě spot-on, tedy jakési pipety, jejichž obsah se vytlačí na jedno místo, konkrétně na kůži psa mezi lopatkami. To je vše. Jednoduchý krok, nemyslíte? Jediné, na co musíte myslet, je to, abyste těsně před aplikací nebo po ní svého mazlíčka nešamponovali nebo s ním nevyrazili k vodě. O vše ostatní se postará fypronyl, účinná látka tohoto zázraku. Existují různé spreje, šampony, tablety a obojky proti parazitům, ale není divu, že se aplikační forma spot-on těší největší popularitě.

Jak pipety spot-on působí?

Fypryst ochrání psa nebo kočku před napadením blechami, klíšťaty a všenkami po dobu až 2 měsíců. Stačí koupit pipetu, odlomit víčko, celý obsah pipety vytlačit na jedno místo na těle zvířete, kterým je již zmíněná kůže mezi lopatkami, a je to. Účinná látka se přes mazové žlázy chlupových kořínků dostává do celého těla, neustále se uvolňuje do srsti a kůže a dlouhodobě působí. Je bezpečná a nemusíme se bát, ani když máme doma malé děti. Pokud máme doma kočku, koupíme jí Fypryst určený přímo pro kočky. U psů jsou pipety rozděleny do 4 kategorií podle tělesné hmotnosti. Práte se, kde tento zázrak sehnat? Třeba v lékárně, obchodě s chovatelskými potřebami nebo u veterináře.

Předchozí článekDámské šaty a móda
Další článekZdravé mlsání

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje