Ať už dovolíte svému čtyřnohému mazlíčkovi vlézt za vámi i do postele, nebo patříte k těm přísnějším pejskařům, kteří nastavují pevnější mantinely, jedno je jisté. Pokud si váš pejsek přinese z procházky v kožíšku blechy, je otázkou času, kdy se tito parazité uvelebí ve vaší posteli, na vaší sedačce, v kobercích a ve všech dalších částech domu. Děsí vás to? Pak udělejte důležitý krok. Ochraňte vašeho pejska pipetou Fypryst a budete mít od blech pokoj. Až 95% bleší populaci v domácnosti se soustřeďuje v prostředí, mimo psa, na kterém je pak zbylých 5%. To je informace alarmující a objasňuje, proč, když pejska vykoupeme a blech na chvíli zbavíme, se na něm za chvíli objeví další. Fypryst působí na blechy na psovi i v prostředí, takže boj vyhrajete.

Fypryst

Fypryst

Co je Fypryst?

Fypryst jsou přípravky v populární formě spot-on, tedy jakési pipety, jejichž obsah se vytlačí na jedno místo, konkrétně na kůži psa mezi lopatkami. To je vše. Jednoduchý krok, nemyslíte? Jediné, na co musíte myslet, je to, abyste těsně před aplikací nebo po ní svého mazlíčka nešamponovali nebo s ním nevyrazili k vodě. O vše ostatní se postará fypronyl, účinná látka tohoto zázraku. Existují různé spreje, šampony, tablety a obojky proti parazitům, ale není divu, že se aplikační forma spot-on těší největší popularitě.

  Potřeby pro rybáře nezahálejí ani na podzim

Jak pipety spot-on působí?

Fypryst ochrání psa nebo kočku před napadením blechami, klíšťaty a všenkami po dobu až 2 měsíců. Stačí koupit pipetu, odlomit víčko, celý obsah pipety vytlačit na jedno místo na těle zvířete, kterým je již zmíněná kůže mezi lopatkami, a je to. Účinná látka se přes mazové žlázy chlupových kořínků dostává do celého těla, neustále se uvolňuje do srsti a kůže a dlouhodobě působí. Je bezpečná a nemusíme se bát, ani když máme doma malé děti. Pokud máme doma kočku, koupíme jí Fypryst určený přímo pro kočky. U psů jsou pipety rozděleny do 4 kategorií podle tělesné hmotnosti. Práte se, kde tento zázrak sehnat? Třeba v lékárně, obchodě s chovatelskými potřebami nebo u veterináře.

Related post

Zvířata

Jak zajistit, že se blechy a klíšťata vyhnou vašemu zvířeti obloukem?

Comment(0)