- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJeden ručník do posilovny nestačí...

Jeden ručník do posilovny nestačí…

-

- Komerční sdělení -aktuality

… a další dobré tipy pro všechny, kdo propadli posilovacím strojům. Ať už se chystáte do království fitness poprvé nebo byste rádi svou příští návštěvu ještě o něco vylepšili (především co do komfortu), určitě se vám budou hodit naše osvědčené tipy.

Boty? Jen ty s bílou podrážkou

Ano, je docela dobře možné, že s jiným vybavením vás dovnitř jednoduše nepustí. Pro začátek stačí omýt boty určené na běh, později jistě oceníte nákup specializované fitness obuvi, zajišťující nohám maximální komfort. A doporučujeme se poohlédnout i po obuvi do sprchy, protože chodit ve veřejných sprchách na boso nebývá vždy ten nejlepší nápad.

Ručníky? Vždycky alespoň dva

Mnohým přijde kvalitní fitness ručník jako zbytečnost. Proč utrácet za něco, do čeho se na konci „šichty“ prostě utřeme po sprchování? Jenže tenhle malý kousek látky má v posilovně mnohem více využití. Především jeden ručník vždy ale opravdu vždy pokládáme pod sebe na posilovací lavice a další cvičební pomůcky. Nikdo totiž nechce přijít k opocenému stroji.

Navíc jsou fitness ručníky také skladnější, lépe sají pot a vždy mají tu správnou velikost a tvar. Ty nejlepší pak nabízejí i nejrůznější vychytávky – třeba kapsy pro upevnění k opěradlu nebo prostor pro uložení vašich osobních věcí, které potřebujete mít neustále na očích.

Hodit se budou i rukavice

Zvláště ženy mohou být z první návštěvy posilovny nepříjemně překvapeny a to tvorbou otlaků a odřenin na rukou. Mužům, zase hrozí vznik nevzhledných ba dokonce bolestivých mozolů při příliš intenzivním tréninku. Řešením mohou být speciální posilovací rukavice nebo jednoduché mozolníky. Jsou skvělé na crossfit, jak pro začátečníky, tak i pro ostřílené a zkušené cvičence a atlety. Jsou vhodné i pro všechny, kterým rukavice připadají nepříjemné a raději cvičí bez nich. 

A samozřejmě nezapomeňte ani na láhev s pitím a nějakou energeticky vydatnou svačinku, třeba proteinovou tyčinku. Doplnit je třeba zejména bílkoviny, na to nezapomínejte!

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje