Už i na pražskou kliniku estetické medicíny Altos zavítaly obličejové výplně Juvéderm. Jedná se o jedny z nejlepších výplní na trhu s vynikajícími výsledky. Pokud tedy hledáte možnost, jak si se zaručením správného výsledku zvýraznit lícní kosti nebo dodat plnost rtům, vyzkoušejte obličejové výplně Juvéderm.

Přirozený proces

Exkluzivní řada obličejových výplní Juvéderm je založena na bázi kyseliny hyaluronové. To umožňuje tvarovat specifické obličejové rysy nebo zvýraznit jejich kontury. Přirozeným způsobem. Kyselina hyaluronová je totiž tělu vlastní látka, která zvyšuje hydrataci pokožky, tedy schopnost pokožky vázat vodu a dlouhodobě si ji udržet. Tím dosáhnete vyhlazení vrásek, obnově ztraceného objemu a pružnosti pokožky. Vaše pokožka viditelně omládne. Nemusíte však obličejové výplně Juvéderm použít jen na omlazení pokožky. Skvělé výsledky mají také u vylepšení rysů obličeje, doplnění objemu. Můžete tak dosáhnout větší plnosti rtů nebo jemného zvýraznění lícních kostí. Obličejové výplně Juvéderm jsou vyráběny za pomocí moderní technologie, jedná se o vysoce kvalitní, klinicky ověřené kosmetické přípravky s vynikajícím bezpečnostním profilem.

  Poznáte benefity zdravého životného štýlu?

Jednoduchý zákrok

Ošetření pomocí obličejových výplní Juvéderm zaručí přirozený efekt, výsledky jsou patrné již krátce po zákroku a přetrvávají až dva roky. Lidokain, obsažený v obličejových výplních, pomáhá během zákroku zmírnit pocit diskomfortu, působí totiž jako anestetikum. Celé ošetření tak můžete podstoupit bez lokální anestezie. Obličejové výplně Juvéderm jsou při zákroku ultrajemnou jehlou aplikovány hluboko pod kůži. Kyselina hyaluronová je v přípravku obsažena ve formě hladkého jemného gelu, což umožňuje přesnou aplikaci uzpůsobenou na míru vašim požadavkům. Lékaři to tak umožní dosáhnout vynikajících výsledků, kdy například u dodávání plnosti vašim rtům dokáže zachovat jemné detaily, které dělají vaše rty jedinečnými.

Post by admin

Comment(0)