Pelíšek pro psa velký

Češi jsou známí jako milovníci psů. Průměrný počet psů na člověka je zde jeden z nejvyšších v rámci Evropské unie. A také jim rádi dopřávají. Kde je poptávka, bývá obvykle zároveň i nabídka. V sortimentu krmiv jsme již zvyklí, že existují značky se složením, kterým by nepohrdl ani člověk. Kromě sušených krmiv existuje značný sortiment konzerv a BARF krmení. Zároveň nikoho nepřekvapí ani dostupnost psích hraček, oblečků, sladkostí a dokonce je dnes na trhu možné zakoupit i psí šampanské. Co ale psí spánek? Přes den spí pes ve vaší posteli, ale kam si může lehnout, když je sám doma? Z tohoto důvodu se v posledních letech stávají trendem psí postýlky.

Jak vypadá psí postýlka?

Jedná se o speciální typ postelí pro psy, který spojuje výhody klasických psích pelíšků a lidských postelí. Jeho základem je masivní dřevěný rám, ve kterém jsou vloženy ostatní části postýlky. Důležité je, aby rám neobsahoval příliš dekorativních prvků, aby si to nich pes nezaklínil nohu.. Na dolním dílu postýlky je položena velká madrace, na které pes leží. Kromě mí má obvykle pes na posteli ještě další polštářky, na které si může lehnout.

Pelíšek pro psa

Obrázek 1 Takhle vypadá rám od psí postýlky. Na něm jsou usazeny ostatní madrace.

  Co má společného imunitní systém psa a člověka?

Kde se dá pořídit výhodně?

Prodejců psích postýlek je na českém trhu několik jednotek. Zajímavá je nabídka dřevěných psích postýlek od Potěšpsa.cz, který donedávna vyráběl pouze psí hračky a na trh psích postýlek vstoupil teprve nedávno. Je však jedním z malá, kdo prodává psí postel pro velké psy za méně než 3 000 Kč. Když k tomu připočteme, že všechny postele pro psy byly ručně vyrobeny v České republice v chráněných dílnách organizace BONA o. p. s., jedná se o jasnou volbu pro výběr postýlky.

Pelíšek pro psa velký

Obrázek 2 Takhle vypadá již finální dřevěná psí postýlka od Potěpsa.cz se všemi madracemi. Jako bonus každý pejsek dostane i malou psí hračku.

Post by admin

Comment(0)