Svatební sezóna je stále v plném proudu a můžeme s jistotou říci, že ani zdaleka nekončí. Právě na podzim jsou velmi oblíbené svatby, díky přírodě. Počasí není až tak horké, tedy se nemusíme bát, že naše koláče, makeup a také hosté se na svatbě roztají. Také příroda je nádherná, srší a září mnoha barvami a právě to krásné ukáže na našich fotkách někde v lese u barevných stromech. Také se nemusíme bát nějaké té bouře, která by nás během svatebního průvodu zastihla, protože deštníky víme vytáhnout vždy, ale co s polekanýma a prchajícími hosty před bouří? No vraťme se k našemu tématu, kde si ukážeme, jaké doplňky jsou potřebné respektive můžeme volit ke krátkým šatům.

Náušnice

Ke krátkým šatům volte určitě nějaké výrazné a masivní náušnice. Rovněž jsou vhodné nějaké dlouhé lesklé popřípadě nějaké diamantové náušnice. Bižuterii, kterou do svého outfitu zvolíte by měla mít jednotu, to znamená měla by být stříbrná nebo zlatá, či měděná. Klidně můžete zvolit i náušnice jemného charakteru, no hezčí vyzní právě ty, které jsou velké a výrazné.

Kožená kabelka

  Staňte se Avon Lady a užívejte výhody

V tomto případě volte nějakou malou koženou kabelku. V žádném případě na takovýto typ akce nevolte nějakou velkou kabelku. Sem se to prostě nehodí. Barva kožené kabelky může, ale vůbec nemusí ladit s botami či šaty. Oblíbené jsou kontrasty, tedy kožená kabelka může jediná z vašeho outfitu vynikat a mít jedinečnou svou barvu. Můžete ji ladit ke barvě vaše rtěnky, to je momentálně velkým hitem a oblíbené.

Boty

Ke krátkým šatům se hodí i lodičky i sandály. Závisí to jen od vaší potřeby a někdy i počasí. Pokud volíte sandály, nezapomínejte na to, že máte otevřené špičku na botě. V tomto případě zvolte silonky, které jsou přizpůsobeny této otevřené špičce nebo silonky nevolte vůbec. Tak jak jsme již psali, boty mohou ale vůbec nemusí ladit spolu s kabelkou. A tak jako u kožené kabelce můžete vsadit na kontrasty a na celém outfitu nechat vyniknout pouze vaše boty.

Událost jako svatba vyžaduje určitou snahu zapracovat na našem zevnějšku. Nevyžaduje si to jen koupi njeakých šatů a k tomu ladit doplňky. Je třeba si upravit i naše vlasy a obličej. Jít například ke kadeřnici a kosmetičce a tak máme v tomto případě šanci vypadat skvěle a tak se i cítit.

  5 důvodů, proč stojí za to sledovat seriál Rick a Morty

Zdroj obrázků: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)