Věděli jste, že hudba dokáže mít na člověka nesmírný vliv? Je mistrem v umění navodit ty nejlepší pocity a pomůže vám hodit se zpátky do pohody v případě, že se zrovna necítíte ve své kůži. A abychom nezapomněli, také léčí…

A potvrzuje to celá řada výzkumů. Například ten z roku 2005 zaměřený na sportovce prokázal, že oblíbená hudba přehrávaná při tréninku, dokáže zvýšit jejich výkon až o 20 %. Jiná studie potvrdila významný vliv na koncentraci, a to u lidí bez rozdílu věku. A v neposlední řadě jsou ve hře i nejrůznější psychická onemocnění, kde mohou opakované dávky dobře zvolené hudby rovněž sehrát významnou roli ve zlepšení stavu. Všechno dohromady jsou to velmi dobré důvody k tomu, abyste se i vy svou oblíbenou hudbou obklopili doslova na každém kroku. A chytrá vychytávka ze slovenské dílny specialistů značky Orava vám v tom ráda pomůže.

Hudba, fotografie i videa na jednom místě

Rádi bychom vám představili zbrusu nový Mp3/Mp4 přehrávač MBT-16G s mnoha zajímavými funkcemi. Je malý, lehký (pouze 35 gramů), snadno se ovládá a nabízí skutečně velkou zásobu paměti (16 Gb vnitřní paměti + slot na vložení micro SD karty s kapacitou až 32 GB). Zvládá rovněž streamování hudby z on-line služeb nebo vám pustí vaši oblíbenou rádiovou stanici. A to zdaleka nejsou všechny výhody, kterými se může pochlubit. Ve hře je také mimo jiné :

  • podpora mnoha typů formátů – např.  AVI, MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE atd.
  • velký barevný LCD displeji (1,8″)
  • stabilní bluetooth pro spojení s bezdrátovými sluchátky a reproduktory
  • praktická funkce diktafonu

Potěší vás také jednoduchým intuitivním ovládáním. Dlouhou výdrží baterie (až 7 hodin) a rychlým nabíjením. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete vzít s sebou skutečně kamkoliv a dovolit jí, aby vám jednoduše vylepšila den. Napadá vás lepší lék na podzimní chmury?

  Vybavte svou domácnost LED žárovkami, se kterými budete skutečně šetřit
, , , , , ,

Post by admin

Comment(0)