Přichází léto, kdo by se na něj netěšil… Třeba ženy, jejichž pleť během prosluněných měsíců zažívá hotová muka. Pokud si v souvislosti s teplým počasím okamžitě vzpomenete na minulé sezóny, kdy jste vypadala jako vysušená rozinka, udělejte letos razantní změnu. Dodržováním následujících tipů dosáhnete perfektního výsledku. Vaše pleť bude svěží a krásně opálená!

1. krok: Péče začíná důkladným čištěním

Pleť byste samozřejmě měla čistit po celý rok, nejen v létě. Celý den ji vystavujete vnějším vlivům, a tak je na místě jí dopřát důkladnou očistnou kůru.

Čištění je důležité především večer. Než ulehnete do postele, postarejte se o to, aby vám na tváři nezbyl make-up. A samozřejmě nečistoty, které nejsou vidět okem – například těžké kovy.

Pokud chvilky před zrcadlem bytostně nesnášíte a považujete je za ztrátu času, vyměňte běžné odličovací prostředky za micelární vodu. V čem je lepší? Umožňuje jednofázové čištění – jednoduše ji nanesete na tampon a setřete nečistoty.

  Upravte jídelníček a budete hubnout

Pomocí micelární vody snadno zbavíte pleť make-upu (včetně voděodolného), prachu a dalších atmosférických nečistot, ale také zmíněných těžkých kovů. Při výběru se zaměřte na micelárky určené pro váš typ pleti.

Ideální micelární vodou nejen pro letní měsíce je Hydrabio H2O od Biodermy. Jedná se o vůbec první dermatologickou micelární vodu, která je dokonale kompatibilní s pokožkou. Obsahuje biologický patent Aquagenium aktivující přirozené hydratační schopnosti kůže.

Micelární vody značky Bioderma neobsahují alkohol ani parabeny. Jsou hypoalergenní, nekomedogenní a respektují přirozenou rovnováhu pokožky.

2. krok: Denní krém hydratuje a chrání

Jakmile pleť ráno vyčistíte, naneste na ni kvalitní hydratační krém. Pro letní měsíce jsou jako stvořené krémy s SPF – kromě toho, že pokožku hydratují, ji zároveň chrání před UV zářením. A opět můžete zalovit v produktové řadě Hydrabio francouzské značky Bioderma.

Nejlepším přítelem každé majitelky dehydratované pokožky je Hydrabio Perfecteur, který – stejně jako micelární voda Hydrabio H2O – obsahuje komplex Aquagenium. Krém vaši pokožku ochrání před nečistotami, stresem, UV záření i chladem. Zabrání předčasnému stárnutí a zajistí kontinuální hydrataci.

  Masáž do domu je luxus pro každého

3. krok: Občasný peeling

Dočetla jste se, že peeling přes léto NE, protože kvůli němu přijdete o opálení? Naopak si ho dopřávejte pravidelně (ovšem pozor – ne příliš často!). Melanin se ukládá ve spodní vrstvě kůže a peelingová kúra vás o něj nepřipraví. Čeho se však zbavíte, jsou kousky odumřelé kůže bránící efektivnímu vstřebávání důležitých látek.

Post by admin

Comment(0)